GeriTeknoloji Resident Evil oyunu iptal!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Resident Evil oyunu iptal!

Resident Evil oyunu iptal!
refid:29841129-spot ilişkili resim dosyası

Fan yapımı Resident Evil oyunu iptal edildi.

Çok değil, bir süre önce kısa sürede hazırlanabileceği açıklanan fan yapımı Resident Evil 2’nin iptal edildiği açıklandı ve bu tam da Capcom’un “resmi” olarak Resident Evil 2 Remake’i yapacağının açıklanmasından sonra geldi.

Hatırlarsanız, Resident Evil hayranı biri tarafından tasarlanan ve henüz tamamlanmamış bir Resident Evil 2 Remake’in görüntüleri düşmüştü piyasaya (RE2:Reborn). Herkes onu beklerken, Capcom sonunda devreye girmiş ve Facebook hesabından "Resident Evil 2'yi tekrar görmek ister misiniz?" tarzında bir yem atmıştı. Neticede Capcom’un projesi resmileşti ve InvaderGames tarafından üzerinde çalışılan, Unreal Engine 4 kullanan ve çıkış tarihinin oldukça yakın olduğu söylenen Resident Evil 2: Reborn’un üzerinde çalışılmasına gerek kalmadığı ve projenin sonlandırıldığı açıklandı.

Şu anki bilgiler, Capcom’un yeniden yaptığı oyunun orijinalinden tamamen farklı olacağı, yani tam anlamıyla bir "Remake" olacağı yönünde ama detaylar hakkında konuşmak için henüz çok erken. Ama Resident Evil hayranlarının çok uzun bir süredir bekledikleri en sevindirici haber, bu olsa gerek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle