GeriTeknoloji PUBG Mobile en büyük güncellemeyi aldı! Yeni neler geldi neler?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

PUBG Mobile en büyük güncellemeyi aldı! Yeni neler geldi neler?

PUBG Mobile en büyük güncellemeyi aldı! Yeni neler geldi neler?

PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile (PUBG MOBILE) bugüne kadarki en büyük güncellemesiyle oyuncular mobilde ilk kez yüksek kalitede birinci kişi görüş açısını deneyimleyebilecekler.

Tencent Games ve PUBG Corporation bugün, oyunculara PUBG MOBILE’de yeni bir görüş açısı sunan ve Klasik Mod’da erişilebilen yeni birincil kişi görüş açısını sunuyor. Birinci kişi görüş açısı modu, silah rötuşları, Mini-Zone Arcade Modu ve daha fazlasını içeren bu büyük güncellemenin sadece küçük bir kısmını oluşturuyor.

Birinci kişi görüş açısı moduna ek olarak, PUBG MOBILE’ın son güncellemesi, yeni modlar, karakter özelleştirme ve iletişim modlarını da içeren birçok yeni oyun içi özelliği de beraberinde getiriyor:

Arcade Mode: Mini-Zone – Bu yeni Arcade Mod, 100 oyuncuyu üç misli silahla daha küçük bir çemberin içine bırakıyor. Bu modda, her maç yaklaşık 20 dakika sürüyor.

PUBG Mobile en büyük güncellemeyi aldı Yeni neler geldi neler

Cephanelik – Oyuncular artık silah istatistiklerine bakabilecek ve silah aksesuarlarının performns verilerini karşılaştırabilecek.

Royale Pass – Oyuncular günlük ve haftalık görevleri tamamlayarak puan kazanacak ve sıralamalarını yükseltebilecek. Belirli sayıda haftalık görevi tamamlayanlar ek sandık kazanabilecek.

Uçak ve Silah Rötuşları– En büyük ‘’Royale Pass’’ seviyesine sahip olan oyuncu artık uçağın dış görünümünü seçebilecek. Ayrıca mobilde, tüm yeni silah rötuşlarının kilidi açılarak özelleştirilebilecek.

Emoji’ler – PUBG MOBILE artık rakibi alkışlama, rakibe sataşma ve rakibe gülme gibi yeni jest ve hareketlere sahip.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle