GeriTeknoloji Psychonauts 2 oyunculardan 3.3 milyon dolar topladı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Psychonauts 2 oyunculardan 3.3 milyon dolar topladı

Psychonauts 2 oyunculardan 3.3 milyon dolar topladı

Psychonauts 2 oyunculardan 3.3 milyon dolar topladı!Monkey Island serisinin yaratıcısının yeni oyunu sürenin dolmasın beş gün kala 3.3 milyon dolarlık hedefine ulaştı.

Daha önce Monkey Island ve Grim Fandango gibi efsanevi oyunların yapımcısı olarak çalışan Tim Schafer'in yarattığı Psychonauts zamanında oyun basınından çok iyi eleştiriler almış ancak satış anlamında beklenen başarıyı sağlayamayıp firmayı zor duruma sokmuştu.
Yıllar içinde değeri anlaşılan yapımda yönettiğimiz ana karakterimiz "saykonot" Raz, insanların bilinçleri içinde dolaşıyor ve bölümlerin tasarımları da kimin kafasının içinde olduğumuza göre değişiyordu.

Psychonauts 2 oyunculardan 3.3 milyon dolar topladı


Eğer söz konusu bilinç asker kökenli bir karaktere aitse kafasının içi toplar, bombalar, pike yapan uçaklar ve silah sesleri ile dolu oluyor, bir akıl hastası söz konusu olduğunda ise komplo teorileri ve paranoya temalı bir atmosfer ile karşılaşıyorduk.

Bu benzersiz oyunun devamı olan Psychonauts 2 yine Fig adlı platform üzerinden 3.3 milyon dolar hedefle oyunculara sunuldu ve sürenin dolmasına beş gün kala hedefe ulaşıldı. Oyunun hangi platformlara ve hangi tarihlerde çıkacağı ise henüz netleşmiş değil ancak mobil hamlesi gelebileceği de konuşuluyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle