GeriTeknoloji Poppy kimdir? Youtube'daki amacı nedir?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Poppy kimdir? Youtube'daki amacı nedir?

Poppy kimdir? Youtube'daki amacı nedir?

Poppy, Youtube üzerinden yayınladığı videolarla ses getirmeye devam ediyor. Video paylaşım sitesi Youtube'da paylaştığı garip ve dikkat çeken videolarıyla dikkat çeken Poppy, gizem dolu hareketleriyle ses getirmeyi başardı. Peki, videoları 160 milyona yakın izlenen Poppy kimdir?

Poppy son günlerin en çok konuşulan ismi... YouTube'ta videolarını yüzbinlerce kişi izlerken, videodaki sıra dışı görüntüleri Poppy'nin çok konuşulmasını ve büyük ses getirmesini sağladı. Peki kimdir Poppy?

Poppy Amerikalı bir kız. 1 Ocak 1995 doğumlu olan Poppy aynı zamanda bir müzisyen. Müzisyen olmasının yanı sıra bir söz yazarı ve besteci de olan Poppy'nin bütün geliri ve hatta hayatı YouTube üzerinde... Çektiği kısa videolarla dikkat çekerken diğer yandan kurduğu YouTube kanalına her gün yüzlerce kişi katılıyor. 

Babasıda müzisyen olan Poppy çocuk yaşta babasının grubunu dinlerken müziğe heves sardı. Babasının çalmış olduğu parçalar kendisine ilham kaynağı olarak söz yazarlığına başladı. Çocukluk yıllarında 11 yıl dans eğitimi aldı.

2015 yılında Isnad Records ile bir albüm anlaşması imzaladı. Aynı yılın 24 Temmuz tarihnde “Lowlive” isimli single parçası yayınlandı. Poppy, 6 Ekim 2011 yılında Youtube’de ilk kanalını oluşturdu. Kasım 2014 yılında ilk videosunu çekerek Youtuber’lik macerasına atıldığında dünyaca tanınacak bir isim olacağını tahmin etmiyordu. Şuana kadar 219 video ekleyen Poppy’in videoları 133,683,058 kez izlendi.

Poppy’I bu kadar gündemde tutan başka bir iddia ise yayınlamış olduğu videolarda subliminal mesajlar içerdiğinden bahsedilmesi oldu. Siyonizm Pramiti, Şeytan Pozu gibi buna benzer bir çok olgu videolarında yer alıyor. Poppy videolarında sade beyaz bir fon kullanması ve özellikle “I’am Poppy” videosu bilinç altına hitap ettiği iddia ediliyor.

Poppy kimdir Youtubedaki amacı nedir

POPPY İLE İLGİLİ EN ÇOK MERAK EDİLENLER

Poppy aynı zamanda Google'da da yoğun olarak aranan bir isim ve herkes Poppy'nin kim olduğunu merak ediyor. Hakkında çıkan bazı haberler ve iddialar dolayısıyla farklı farklı aramalarda Poppy ismine rastlıyoruz. Bakın Google'da Poppy nasıl aranıyor?

Poppy kimdir?

Poppy ifşa (Videolarında Sumliminal mesajlar içerdiği iddia ediliyor.)

Poppy gerçek adı? (Moriah Pereira)

Poppy ne demek? (Poppy türkçe karşılığı haşhaş anlamına geliyor)

Poppy illuminati sistemi mi kullanıyor?

Videolarından birini izlemek için buraya tıklayın.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle