GeriTeknoloji Polaraid geri mi dönüyor?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Polaraid geri mi dönüyor?

Polaraid geri mi dönüyor?

Polaroid akıllı telefon pazarına geri dönüyor. Polaroid tarafında yapılan açıklama geri dönüş hazırlıklarının başladığını gösteriyor. Polaroid’ın duyurusunun ardından iki yeni akıllı telefon da ortaya çıktı.

Instant film adlı fotoğraf filmleri ve son zamanlarda yeniden popüler olan şipşak fotoğraf kameralarıyla tanınan Polaroid akıllı telefon pazarına geri dönüyor. Pazara iki adet Android akıllı telefonla girmeyi planlayan Polaroid’ın bu tefonların ise düşük bütçeli akıllı telefonlar arasında yer alacağı belirtildi.

Daha öncede akıllı telefon üretimi yapan Polaroid, yeni çıkacak olan Cosmo K ve Cosmo K Plus modelini tanıttı. Bu modellerin giriş seviyesi olarak kabul edeceklerini belittiler.

Polaraid geri mi dönüyor

Polaroid Cosmo K’nın özellikleri şöyle; 5 inç'lik 720p ekran, 13 MP'lik arka ve 5 MP'lik özçekim kamerası olacak. Ayrıca cihazda 1.3 GHz'de çalışan dört çekirdekli MediaTek işlemci yer alıyor ve 1 GB bellekle beraber 8 GB dahili hafızayla gelecek.

Polaroid Cosmo K ve Polaroid Cosmo K Plus’ın tek farkı ise Polaroid Cosmo K Plus’da 5.5 inç'lik ekran bulunması.

Bu cihazların ne zaman piyasaya çıkacağı veya fiyatının ne olacağı konusunda Polaroid’ın henüz vermiş olduğu bir bilgi yok.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle