GeriTeknoloji PlayStation 5 resmen geliyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

PlayStation 5 resmen geliyor!

PlayStation 5 resmen geliyor!

Sony'nin uzun zamandır beklenen; ancak resmi ağızdan hiçbir zaman doğrulanmayan PlayStation 5'le ilgili bugün önemli bir gelişme yaşandı.

Sony'nin tepe ismi Kenichiro Yoshida, Financial Times'a verdiği röportajda yeni oyun konsollarıyla ilgili önemli bir açıklama yaptı: "Geldiğimiz noktada söyleyebileceğim tek şey artık yeni jenerasyon bir konsola ihtiyaç duyduğumuz olacaktır."

Yoshida her ne kadar PS5 ismini anmamış olsa da artık şüpheye hiç yer kalmadı denebilir.

Son olarak, Financial Times'ın "Sony'nin gelecekteki konsol planlarını bilen oyun yayıncılığı endüstrisindeki kaynaklardan edindiği bilgiye göre bir sonraki PlayStation konsolu PlayStation 4 ile benzer bir temel mimariye sahip olabilir ve yeni nesil konsolda çok büyük değişikliklere gidilmeyebilir.

4 adımda bilgisayar güvenliğini nasıl sağlarız?Bilgisayar güvenliği son derece önemli; ancak çalışırken buna kaçımız gerçekten dikkat ediyoruz? Örneğin bilgisayar başında ve kalabalık ortamlarda çalışırken, gizli şirket bilgilerini meraklı gözlerden nasıl koruyabiliriz? Ya da bilgisayarları çökerten ve tüm çalışmalarımızı tehlikeye atan zararlı yazılımlardan en iyi nasıl korunabiliriz? HP'nin kurumsal müşterileri için şimdiye kadar ürettiği en güvenli model olan Elitebook 840 G5; bakın iş yerinde nasıl hayat kurtarıyor?

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle