GeriTeknoloji PlayStation 4 için yeni güncelleme: İşte gelen bomba özellik
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

PlayStation 4 için yeni güncelleme: İşte gelen bomba özellik

PlayStation 4 için yeni güncelleme: İşte gelen bomba özellik

Sony'nin popüler oyun konsolu PlayStation 4 için yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme ile birlikte 6.50 sürüme yükselen PS4'te bakın neler değişiyor?

Sony PlayStation 4 sistemleri için yeni bir güncelleme çıkardı. Güncelleme ile birlikte daha çok minör değişiklikler yapılırken, göze çarpan en büyük yenilik ise hiç şüphesiz telefonlar üzerinden artık PlayStation 4'e bağlanabiliyor olmanız ve Uzaktan Oynatma (Remote Play) özelliğinin iOS cihazlara gelmesi. 

460MB boyutundaki güncellemeyi hemen indirebilirsiniz. Ayrıca güncelleme iOS cihazlar için uzaktan oynatma özelliğini, Niconico Live yayını esnasında 720 çözünürlük seçeneğini ve giriş işlemleri tuşunu değiştirme özelliğini getiriyor.

Giriş işlemlerini yapmak için düğme atamasını artık daire düğmesinden X düğmesine değiştirebilirsiniz. (Ayarlar) > [Sistem] öğelerini seçin ve ardından [Giriş için X Düğmesini Kullanın] onay kutusunu işaretleyin. Bu seçenek yalnızca belirli ülkelerde ve bölgelerde kullanılabilir.

Beklenen Xiaomi Mi 9 resmen duyuruldu!Mobil Dünya Kongresi kapsamında Çinli telefon üreticisi Xiaomi, yeni amiral telefonu Xiaomi Mi 9’u dünyaya tanıttı. Yakından inceledik!Hürriyet Teknoloji Editörü Selim Öztürk Barselona'dan bildiriyor.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle