GeriTeknoloji O bile Facebook'un mağduru oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

O bile Facebook'un mağduru oldu

O bile Facebook'un mağduru oldu
refid:13212938 ilişkili resim dosyası

Facebook CEO'su bile gizlilik ayarlarını kullanmayı beceremedi. İşte kazayla açılan o fotoğraflar...Facebook gizlilik ayarlarının basitleştirilmesi, kullanıcılara daha fazla güvenlik sunacaktı. Ama bu yeni ayarlar beklendiği gibi çalışmayarak, milyonlarca kullanıcının gizlisini, saklısını ortaya döküverdi. Facebook'un güvenlik yapılandırmasından Facebook'un CEO'su bile etkilendi.

FACEBOOK CEO'SU MARK ZUCKERBERG'ÜN O ÖZEL POZLARI

Facebook'un CEO'su bile ayarları düzgün yapmayı beceremeyince Mark Zuckerberg'in özel fotoğrafları herkesin görebileceği şekilde açıldı. Ama daha da ilginci, Zuckerberg'in bu konudaki açıklaması oldu...

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, internet sitelerinde hızla paylaşılan ve Facebook ile dalga geçilmesine sebep olan fotoğraflarla ilgili bir açıklama yaptı.

Zuckerberg "Merak edenler için, kişisel Facebook sayfamdaki içeriğin büyük çoğunluğunu insanlar görebilsin diye kendim açtım. İçeriğin bir kısmını biraz daha özel tuttum ama arkadaşlarımla, ailemle veya oyuncak ayımla olan fotoğraflarımı saklama gereği görmedim" dedi.

Facebook CEO'su gerçekten de kullanıcılara güven verip daha fazla içerik paylaşmalarını sağlamak için, kendi fotoğraflarını halka açmış olabilir. Ama olay ortaya çıkar çıkmaz bu fotoğrafların bir kısmının ortadan kaldırılması ilginç bir detay. Bu, çeşitli internet kaynaklarında Facebook CEO'sunun da yeni gizlilik ayarlarını düzgün yapmayı becerememesine ve ardından "Bilerek açtım" diyerek rezaleti örtbas etmek istemesi olarak yorumlanıyor.

Facebook CEO'sunun "halka açtığı" 290 fotoğraftan bazılarını galerimizde bulabilirsiniz...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: YÜKSEK KALİTEDE YEPYENİ 40 DUVAR KAĞIDI
Yorumları Göster
Yorumları Gizle