GeriTeknoloji Netflix'in tahtını sallayacak Apple TV+ duyuruldu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Netflix'in tahtını sallayacak Apple TV+ duyuruldu!

Netflix'in tahtını sallayacak Apple TV+ duyuruldu!

Apple'ın bir süredir yeni TV servisini tanıtacağı konuşuluyordu. Dün gece gerçekleşen 25 Mart etkinliği kapsamında Apple TV+ duyuruldu.

Apple, Netflix'e rakip olacak TV platformunu gün yüzüne çıkardı. Diğer platformlar gibi özel bir uygulaması bulunmayan Apple TV+ MacOS ve akıllı TV'ler üzerinden kolayca kullanılabiliyor. Bunun haricinde iddialı özellikleriyle kaliteli içerikler sunacak olan platform, birçok ünlü isimle anlaşmış durumda. 

Aynı zamanda birçok televizyon markalarıyla da anlaşan şirket uygulamayı ilk defa kullananlara 1 aylık ücretsiz deneme imkanı sağlıyor. 1 aylık deneme sürümünün ardından ise aylık 10 dolar ödemeniz gerekiyor. Anlaşma sağlanan şirketlerde LG, Sony ve Samsung gibi firmaların yer aldığını belirtelim. 

Apple'ın TV servisi 100'den fazla ülkede kullanılabilecekken bu ülkelerin arasında Türkiye de yer alıyor. Ülkemizdeki fiyat hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmuyor. 

İğne deliğinden iplik geçiren robotla tanışınİspanya'da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) akıllı robotlar göz doldurdu.NUWA Robotics adlı şirketin yetişkinlere ve çocuklara yardım konseptiyle ürettiği robotlar iğne deliğinden iplik geçirebiliyor. Herhangi bir objeyi tutup taşıyabiliyor.
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle