GeriTeknoloji Netflix üyelik ücretlerine zam geliyor! İşte yeni fiyatlar...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Netflix üyelik ücretlerine zam geliyor! İşte yeni fiyatlar...

Netflix üyelik ücretlerine zam geliyor! İşte yeni fiyatlar...

Dünyanın önde gelen online dizi ve film platformu Netflix, ilerleyen haftalarda abonelik ücretlerine zam yapmayı planlıyor. Peki zam sonrası fiyatlar ne olacak? Türkiye fiyatları da değişecek mi?

CNBC'de yer alan habere göre Netflix üyelik ücretlerinde kayda değer bir artış bekleniyor. Henüz zamlar için takvim belirtilmemiş olsa da, yapılacak zam miktarı da internete sızmış durumda. Netflix, bu kapsamda üyelik ücretlerine yüzde 13 ila 18 oranında bir zam yansıtacak.

Bu oranlar ışığında Netflix'te Giriş Paketi aboneliğin fiyatı 8 dolardan 9 dolara, Standart Paket ücretinin de 11 dolardan 13 dolara çıktığı görülüyor. Premium Paket söz konusu olduğunda ise ücret 14 dolardan 16 dolara çıkacak.

Henüz net bir tarih verilmese de, 3 ay içinde yeni fiyatlandırmanın kullanıcıya yansıtılacağı konuşuluyor. Diğer yandan bu zamların ABD genelini kapsadığını ve Türkiye fiyatları için şimdilik herhangi bir zammın söz konusu olmadığını da belirtelim.

İkisi bir arada powerbank!Ttec’in yeni nesil ikisi bir arada powerbank'i PowerStones Trio; güvenli şarj için hem akım koruması sağlıyor hem de aynı anda iki cihazı kolayca şarj edebiliyor.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle