GeriTeknoloji Mists of Pandaria'ya günler kaldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mists of Pandaria'ya günler kaldı

Mists of Pandaria'ya günler kaldı
refid:21520831 ilişkili resim dosyası

World of Warcraft'ın yeni genişleme paketi Mists of Pandaria'ya sadece günler kaldı.

Dördüncü genişleme paketi savaşı uzun zamandır kayıp olan kıtaya taşıyor. Blizzard bugün dünyanın popüler MMORPG oyununun dördüncü genişleme paketi olan World of Warcraft: Mists of Pandaria’nın 25 Eylül 2012’den itibaren mağazalarda olacağını duyurdu. 
 
Paketin çıkışıyla birlikte korkusuz Alliance ve Horde oyuncuları uzun zamandır kayıp olan Pandaria kıtasına ayak basacak ve kadim sırlarını ortaya çıkarmak için tehlikeli bir yolculuğa atılacaklar.

“Mists of Pandaria bir World of Warcraft genişleme paketinde şimdiye kadar sunduğumuz en geniş kapsamlı yeni içeriğe sahip ve bu özelliklerin hem yeni, hem de eski, tüm oyunculara hitap edeceğinden emin olduklarını belirten Blizzard Entertainment kurucu ortaklarından, CEO Mike Morhaime, “Bugüne kadar yaptığımız en detaylı beta test aşaması sonucunda oyunculardan çok faydalı geri bildirimler aldık, umuyoruz ki Eylül ayında çıkacak olan genişleme paketiyle Pandaria’yı ziyaret etmekten büyük keyif alacaksınız” diye konuştu.

Mists of Pandariaı’nın Koleksiyon Versiyonu oyunun DVD-ROM kopyasına ek olarak, aşağıdaki bonusları da içeriyor:

- Sahne Arkası DVD ve Blu-Ray: Bir saatin üzerinde yorumlar, röportajlar ve geliştirici günlükleri içeren bu iki disklik set sayesinde Pandaria’nın yaratılışı hakkında yeni bilgiler edineceksiniz.
- Koleksiyon Versiyonu Müzik CD’si: Mists of Pandaria’dan 20 orkestral müzik
- The Art of Mists of Pandaria Kitabı: Bu 208 sayfalık ciltli kitapta ilk konseptlerden, 3D çizimlere kadar genişleme paketinden daha önce görülmemiş resimler sizi bekliyor.
- Chen Stormstout Fare Altlığı: Masanızı efsanevi Pandaren Brewmaster’lı özel fare altlığı ile donatın.
- World of Warcraft Oyun-içi Bineği: Mistik Imperial Quilen uçan bineği ile Azeroth gökleri sizi bekliyor
- World of Warcraft Oyun-içi Evcil Hayvan: Lucky Quilen Cub, Pandaria’daki yolculuklarınızda size eşlik edecek.
- StarCraft II Battle.net Portreleri: Özel Infested Orc ve Night Elf Templar Battle.net portreleri ile Horde ve Alliance arasındaki rekabeti Koprulu sektörüne taşıyın.
- Diablo III Flama Mühür ve Deseni: Pandaria kahramanlığınızı World of Warcraft’ın en yeni oynanabilir ırkı olan Pandaren ile sergileyin.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle