GeriTeknoloji Microsoft'tan AirPods' rakip: Surface Buds
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Microsoft'tan AirPods' rakip: Surface Buds

Microsoft'tan AirPods' rakip: Surface Buds

Microsoft, kablosuz kulaklık piyasasının lideri AirPods'u tahtından edebilecek yeni cihazı için çalışmalara başladı. 

Son dönemde birçok teknoloji üreticisi kablosuz kulaklık alanında kendini geliştirmeye başladı. Bu furyaya son katılan isim ise Microsoft olacak. Henüz net bir bilgi bulunmasa da söz konusu kulaklığın Surface Buds olarak adlandırılması bekleniyor.

Microsoft'un Surface Buds'ı piyasaya sunması halinde ise en büyük rakibi Apple'ın kulaklığı AirPods olacak. Cihaz, kendi teknolojileriyle entegre bir şekilde çalışarak sesli asistan Cortana Entegrasyonuna sahip olacak.

Bununla beraber iOS ve Android telefonlarla kullanılabilecek cihaz, gürültü engelleme teknolojisiyle geliyor. Böylece ses deneyiminin en üst seviyeye çıkartılması hedefleniyor. Surface Buds'ın piyasaya sunulacağı tarih belirsizliğini korusa da yaz ayında kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

Apple AirPods’a 59 dolarlık rakip geldiİsviçre merkezli bir teknoloji markası, farklı tasarımlarıyla dikkat çeken kablosuz kulaklıklarıyla Mobil Dünya Kongresi’nde yerini aldı. İnceledik! Hürriyet Teknoloji Editörü Selim Öztürk Barselona'dan bildirdi.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle