GeriTeknoloji Microsoft duyurdu: İşte Şubat ayında bedava olan Xbox oyunları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Microsoft duyurdu: İşte Şubat ayında bedava olan Xbox oyunları

Microsoft duyurdu: İşte Şubat ayında bedava olan Xbox oyunları

Microsoft, her ay olduğu gibi Şubat ayı için de bazı Xbox oyunlarını abonelerine ücretsiz sunmaya başlıyor. Xbox Live Gold üyesi olanların yararlanabildiği ücretsiz oyunların arasında bakın hangi oyunlar dikkat çekiyor?

Dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinden Microsoft, oyun alanına yatırımlarını bir yandan sürdürürken, Sony ile rekabette geri durmamak adına Xbox yatırımlarını artırarak sürdürüyor. Diğer yandan Sony'nin ücretli abonelerine yaptığı gibi Microsoft da ücretle abone olunabilen Xbox Live Gold üyeliğine sahip herkese her ay bedava oyun dağıtıyor. 

Bu kapsamda şirket, Şubat ayında geçerli olmak üzere bedava olan oyunları duyurdu. Bu oyunlar Xbox One ve Xbox 360 kategorileri altında dağıtılıyor. Bedava olan Xbox One oyunları arasında Bloodstained: Curse of the Moon ve Super Bomberman R yer alıyor. Xbox 360 söz konusu olduğunda ise Assassin’s Creed Rogue ve Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy oyunları ücretsiz hale geldi.

Xbox 360 için ücretsiz olan oyunların Xbox One uyumlu olduğunu ve yeni konsollarda da oynanabildiğini hatırlatalım.

Instagram'da bir hesabın gizliliği nasıl anlaşılır? | Teknoloji 101Teknoloji 101'in bu bölümünde Instagram'da bir hesabın gizliliği nasıl anlaşılır bunu anlatıyor olacağız.
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle