GeriTeknoloji LG'den tatili evinde geçireceklere lazer projektörlü çözüm
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

LG'den tatili evinde geçireceklere lazer projektörlü çözüm

LG'den tatili evinde geçireceklere lazer projektörlü çözüm

Tatilini, uzun süren yolculuklar, trafikte yaşanan zaman kaybı, iş yoğunluğu ve ekonomik nedenler sebebiyle evlerinde geçirmek isteyenlere LG Electronics, ev eğlence ürünleriyle alternatifli bir çözüm sunuyor. LG ProBeam lazer projektörü ise bunlardan biri.

LG Electronics (LG) CES 2017'de tanıttığı ve ev sineması deneyimi sunmak için tasarladığı yeni lazer projektörü LG ProBeam, yalnızca yüksek performans isteyen kullanıcılara değil, aynı zamanda film ve TV programlarının keyfini her an her yerde çıkarmak isteyenlere hitap ediyor.

LG ProBeam lazer projektör (HF80J), video içeriklerin aydınlık bir ortamda bile net bir şekilde görüntülenebilmesini sağlayan 2000 lümen parlaklıktaki gelişmiş lazer motoruyla kaliteli bir ev sineması deneyimi sunuyor. Aynı zamanda portatif bir yapıda olmasını sağlayan yenilikçi lazer motoru sayesinde şık bir tasarıma sahip. Buna ek olarak, LG ProBeam lazer projektör klasik çizgideki tasarımı sayesinde her türlü iç dekora kolaylıkla uyum sağlıyor.

LGden tatili evinde geçireceklere lazer projektörlü çözüm

LG ProBeam lazer projektör, yenilikçi Ses Senkronizasyon Ayarı (Sound Sync Adjusment) ile harici bir hoparlör veya kulaklık gibi tüm Bluetooth bağlantılı ses ürünleriyle eşleşebiliyor. LG ProBeam lazer projektörün Kablosuz Yansıtma (Wireless Mirroring) özelliği, Miracast’ın kablosuz aktarım teknolojisinden faydalanarak akıllı cihazlardaki içerikleri geniş bir projeksiyon ekranına yansıtabiliyor. Ayrıca LG ProBeam lazer projektörün sahip olduğu 4 Corner Keystone ve Vertical Auto Keystone özellikleri, kullanıcıların en iyi görüntü ayarını hızlı ve şekilde yapabilmelerine imkân tanıyor. 

webOS platformu aracılığıyla tercihlerine göre istedikleri birçok yayına ve programa erişebiliyorlar. Buna ek olarak LG'nin Sihirli Kumanda özelliği de webOS Smart TV’nin kullanıcı arayüzünde gezinmeyi kolay bir hale getiriyor. Kullanıcılar webOS aracılığıyla bulundukları konuma ve erişilebilirliğe bağlı olarak çok sayıda yayını da izleyebiliyorlar. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle