GeriTeknoloji LG G4 kullananlara güncelleme müjdesi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

LG G4 kullananlara güncelleme müjdesi!

LG G4 kullananlara güncelleme müjdesi!

LG’nin unutulmaya yüz tutmuş 2 nesil önceki amiral gemisi akıllı telefonu G4 için, Android 7.0 Nougat güncellemesi yayınlandı!

Android ekosisteminin kanayan yarası olan “güncelleme desteği”, anlaşılan o ki LG kullanıcıları için bir sorun olmaktan çıkıyor. Zira LG, 2 nesil önceki amiral gemisi akıllı telefonu G4’ü unutmayarak, Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınladı bile!

Bugün yayınlanmaya başlayan Android 7.0 Nougat güncellemesi, şuan için sadece Güney Kore ile sınırlı kalmakla beraber, LG’nin bilgisayar uygulaması üzerinden yüklenebilmekte. (otomatik yüklenme şuan için çalışmıyor)

Ayrıca yeni Android 7.0 Nougat güncellemesi sadece LG G4’ün F500S, F500L ve F500K model sürümlerine destek vermekte. Dolayısıyla bu sürümlerin dışındaki cihazlar Android 7.0 Nougat güncellemesinden yararlanamamakta.

shiftdelete'in haberine göre ülkemizde bulunan LG G4 kullanıcıları ise LG’nin bilgisayar uygulaması ile (ülke olarak Güney Kore seçilmeli) veya XDA Developers üzerinden indirecekleri imaj dosyası ile birlikte cihazlarını rahatlıkla güncelleyebilirler.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle