GeriTeknoloji Knights Chronicle oyununa 500 bin kişi ön kayıt yaptırdı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Knights Chronicle oyununa 500 bin kişi ön kayıt yaptırdı

Knights Chronicle oyununa 500 bin kişi ön kayıt yaptırdı

Netmarble Corporation, mobil cihazlar için yeni tur bazlı RPG oyunu Knights Chronicle'ın, ön kayıtların başladığı geçtiğimiz haftadan bu yana 500 bin ön kayıt rakamına ulaştığını duyurdu.

Ön kayıtlar devam ediyor ve Knights Chronicle iOS ve Android cihazlar için bu yaz kullanıma sunulduğunda, kayıt yaptıran oyuncular hediye olarak Beyaz Şövalyelerin bir üyesi olan SSR dereceli 6 yıldızlı Rebecca, 1 milyon altın ve 200 elmas gibi oyun içi öğelere sahip olabilecekler. 

Knights Chronicle’ın öyküsü, konsol ve PC’lerdeki RPG deneyimleri ile aynı standartlarda etkileyici 3D grafikler ve modeller tarafından tam olarak desteklenecek. Oyundaki karakterlerin sesleri, tanınmış ses aktörleri tarafından seslendirilecek. Tam teşekküllü bir mobil RPG arzu edenlere, her bir kahraman için benzersiz pasif yetenekler ve her bir aşama için özel kurallar sunan Knights Chronicle, oyuncuların derin bir strateji kullanmasını ve katmanlı bir oyun oynamalarını sağlayacak. 

Knights Chronicle, sıra öğeler, güzel Japon animasyonlarından ilham alan savaş sahneleri ve etkileyici bir hikaye gibi konsollar için çıkan oyunlarda bulunan nitelikler sunuyor. 100’den fazla kahramanı içeren bu oyun, Theo ve arkadaşlarının, “Garniel” gezegeninin yok olmasını önlemek için gizli geçmişi çözmelerini anlatan macerayı takip ediyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle