GeriTeknoloji Japon stili vampir hikayesi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Japon stili vampir hikayesi

Japon stili vampir hikayesi

Bloosborne 2’yi beklerken, Code Vein’le buluşmak

“Prepare to Dine” cümlesiyle Bloodborne’cuların heyecanlanmasına neden olan Bendai Namco, bir süredir üzerinde çalışmakta olduğu yepyeni projesni duyurdu.

Code Vein adındaki yeni anime stili aksiyon JRPG, elbette tüm “Uzak Doğu’cuları” mutlu etti. Görsel açıdan gayet şık gözüken oyunun herhangi bir oyun için videosunu görmemekse üzdü.

Gelecekte gerçecek olan oyunda, güçlü bir vampiri kontrol edeceğiz. Düşmanlarının kanlarını içerek güçlenecek olan bu vampirle de bol bol zindanları arşınlayacak ve bu enteresan dünyayı tanımaya çalışacağız. Kahramanımızın (Veya kahramanlarımız?) Gifts adındaki silahları da oyunda büyük bir önem taşıyacak. Bu silahlar, düşmanlarımızın kanlarını içtiğimizde farklı şekillere girecek ve kahramanımızın özelliklerini değiştirecek, yeni yetenekler ekleyecek.

Vein adındaki gizli vampir topluluğunun yardımını da alacağımız oyun, 2018 yılında piyasada olacak ve “tüm büyük oyun sistemleri” için hazırlanmakta. Buna Nintendo Switch’in de dahil olduğunu tahmin ediyor ve ilerleyen vakitlerde oyuna daha da yakından bakacağımızı bildiriyoruz.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle