GeriTeknoloji İşte Destiny 2'nin oynanış videosu!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte Destiny 2'nin oynanış videosu!

İşte Destiny 2'nin oynanış videosu!

Bungie Entertainment ve Activision ortaklığında yayımlanan yeni video ile Destiny 2'de yer alan yeni sistemler daha da detaylanıyor. İşte Destiny 2'nin yeni oynanış görüntüleri...

PC'ye geleceği haberleriyle oldukça sevindiren fakat yalnızca Battle.Net üzerinden erişilebileceğinin açıklanmasıyla hayranlarının kafasını karıştıran Destiny 2 için yeni bir oynanış videosu yayımlandı.

8 Eylül tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek olan yapımda yer alan yeni sistemler ve yeni oynanış görüntülerinin yer aldığı bu video ile Destiny 2 hakkında yepyeni bilgiler edindiğimizi söyleyebiliriz.

Yapımın PC için ne zaman piyasaya sürüleceği ise kesinleşmiş durumda değil. Fakat şunu da hemen belirtelim, Activision'ın yaptığı açıklamaya göre PC sürümü de Eylül ayı içerisinde bir gün piyasaya sürülecek. Yani PC oyuncuları Destiny 2'ye kavuşmak için çok da fazla beklemek zorunda kalmayacak.

İşte Destiny 2'nin oynanış videosu!Bungie Entertainment ve Activision ortaklığında yayımlanan yeni video ile Destiny 2'de yer alan yeni sistemler daha da detaylanıyor. İşte Destiny 2'nin yeni oynanış görüntüleri...

Yorumları Göster
Yorumları Gizle