GeriTeknoloji iPhone XS ve iPhone XS'te WiFi kabusu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

iPhone XS ve iPhone XS'te WiFi kabusu

iPhone XS ve iPhone XS'te WiFi kabusu

Apple'ın yeni telefonları iPhone XS ve XS Max'ta ilginç, eğer yaygınsa can sıkabilecek bir sorun ortaya çıktı!

iPhone Xs ve Xs Max kullanıcılarına göre sinyaliniz iyi değilse kesinlikle iyi bir performans beklememelisiniz. Hatta daha kötü bir performans ile karşılaşmanız muhtemel. Son günlerde iPhone Xs ve Xs Max kullanan kullanıcılar, Apple destek forumlarını ve sosyal medyayı Wi-Fi ve hücresel veri sorunları ile çalkalıyor.

Cihazlar, Wi-Fi sinyallerini kaybediyorlar ve yeniden iletişim kurmak, kullanıcılar için büyük bir külfete neden oluyor. Örneğin 200mW temelinde yapılan testlerde, iPhone'un yeni özellikleri kesinlikle isteneni elde edemiyorlar ve hatta 200mW değerine ulaşmakta zorluk çekiyorlar.

iPhone XS ve iPhone XSte WiFi kabusu

Bahsi geçen sorunun, 4 adet "yetersiz" dahili anten nedeniyle gerçekleştiği öne sürülüyor. Elbette sorunun bu olup olmadığı büyük bir soru işareti. Amerikalı teknoloji devi konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınıyor.

2016 yılında piyasaya sürülen iPhone 7, benzer sorunlarla karşı karşıya kalmıştı. Apple, sorunun çözümü için yıldırım hızıyla müdahale etmişti. Ancakbu kez durum farklı gibi: Problem sadece yazılım güncellemesiyle düzelmeyebilir ve ABD temelli şirket, bazı donanımsal düzenlemeler gerçekleştirmek zorunda kalabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: HAYALLERİ SÜSLEYEN 10 TEKNOLOJİ

RGB Çılgınlığı Yeni Bir Boyut AldıRGB olmayan bir duvar kalmıştı artık o da RGB oldu! Oda duvarlarına monte edilen LED bloklar uzaktan kumanda edilebiliyor…Tabii ki bir odayı RGB kaplatmak, banyo fayanslarını değiştirmekten çok daha pahalıya patlıyor. 9 Adet LED panelin paket fiyatı 230 dolar. 20.000 Saat kullanım ömrü sunan LED kaplamalar, uygulama üzerinden kontrol edilebiliyor. Akıllı ışıklandırma, RGB ampuller, klavye, fare derken Nanoleaf Canvas ile artık RGB çılgınlığının uç noktası oluyor. Nanoleaf Canvas ile odayı RGB yapmakla da iş bitmiyor, müzik sistemine bağlayarak müziğin ritmine göre aydınlatılan bir oda yaratmak bile mümkün. Oyuncu odası kurmak isteyenler için çok farklı seçenekler açıldı.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle