GeriTeknoloji iPhone X ne kadar? İşte iPhone fiyatları...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

iPhone X ne kadar? İşte iPhone fiyatları...

iPhone X ne kadar? İşte iPhone fiyatları...

iPhone X ne kadar? Dolar yükseliyor; Apple iPhone X fiyatlarına zam yapıyor mu? Türkiye'de 128 GB iPhone X modeli 6099 TL'den satılıyor; bu fiyatta bir değişiklik olacak mı? İşte iPhone X fiyatlarında son durum...

iPhone X fiyatlarında herhangi bir değişiklik göze çarpmıyor. 128 GB ve 256 GB'lık iki modeli bulunan iPhone X, Apple'ın en yeni iPhone modeli. Face ID özelliğiyle dikkat çeken; Animoji özelliğiyle de beğeni toplayan iPhone X'in fiyatları ise biraz cepleri yakıyor. Diğer telefonlara kıyasla fiyatları Türkiye'de hayli yüksek olunca tüketiciler iPhone X almak için yurt dışından almayı yeğliyor; ancak bunu yaparken telefonlarının garanti kapsamında olamayacağını da bilmeleri gerekiyor. Peki iPhone X fiyatları nasıl?

iPhone X ne kadar İşte iPhone fiyatları...

iPhone X'in Apple.com üzerinden satış fiyatı 128 GB'lık modelde 6099 TL, iPhone X 256 GB'lık modelin fiyatı ise 6899 TL. Yani fiyatta herhangi bir değişiklik yok. Dolar kurunun 4 TL seviyelerinde seyretmesine karşılık Apple'ın iPhone X fiyatlarında herhangi bir zam kararı bulunmuyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle