GeriTeknoloji iPhone garanti sorgulama sistemi değişti! Artık...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

iPhone garanti sorgulama sistemi değişti! Artık...

iPhone garanti sorgulama sistemi değişti! Artık...

iPhone veya iPad'inizin garantisini sorgulamak istiyorsanız artık uzun uzadıya uğraşmanıza gerek yok. Sadece Ayarlar altına girerek doğrudan cihaz üzerinden garanti durumunu öğrenebilirsiniz. Nasıl mı?

Apple, iOS 12.2 güncellemesiyle birlikte önemli bir değişiklik yaptı. Pek dikkat çekmeyen bu özellik aslında kullanıcıların işine fazlasıyla yarayacak. Öncelikle Ayarlar'a girin; ardından Hakkında kısmına dokunun. Ekranı aşağı doğru kaydırın ve 'Sınırlı Garanti' seçeneğine bakın. İşte bu kısımda cihazınızın garanti süresini an itibarıyla öğrenme şansına artık sahipsiniz. 

Bu değişiklik öncesi kullanıcılar herhangi bir Apple ürününün garanti durumunu sorgulamak istediğinde Apple'ın garanti sorgulama sayfasına girmek ve cihazın seri numarasını paylaşarak bilgilere erişmesi gerekiyordu. 

Eğer bu bölümü göremiyorsanız iOS sürümünüzü kontrol edin ve önce iOS 12.2 güncellemesini cihazınıza indirin.

Beklenen Xiaomi Mi 9 resmen duyuruldu!Mobil Dünya Kongresi kapsamında Çinli telefon üreticisi Xiaomi, yeni amiral telefonu Xiaomi Mi 9’u dünyaya tanıttı. Yakından inceledik!Hürriyet Teknoloji Editörü Selim Öztürk Barselona'dan bildiriyor.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle