GeriTeknoloji iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone Pro Max Türkiye fiyatı belli oldu mu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone Pro Max Türkiye fiyatı belli oldu mu?

iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone Pro Max Türkiye fiyatı belli oldu mu?

Apple; iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max adında üç yeni telefonun duyurusunu yaptı. Bu telefonlar pek çok yeni özellikle birlikte gelirken, ilk kez Apple bir iPhone modelinde arka yüzde üç kameraya yer verdi. Peki yeni iPhone'ların Türkiye fiyatı belli oldu mu?

Apple, uzun süredir beklenen yeni telefonlarının duyurusunu 10 Eylül akşamı gerçekleştirdiği dev etkinlikte yaptı. İki kamerayla gelen iPhone 11 ile birlikte özellikle de kamera tarafında oldukça büyük yenilikler getiren iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max de ortaya çıktı. Cihazların yurt dışı fiyatları da açıklandı. Buna göre 64 GB'lık iPhone 11'in fiyatı 699 dolar, 128 GB'lık modeli 749 dolar, 256 GB'lık modeli ise 849 dolar oldu. iPhone 11 Pro'nun 64 GB'lık modeli 999 dolar, iPhone 11 Pro Max'in ise 1099 dolarlık fiyat etiketi bulunuyor. 

Peki iPhone 11 ve diğer yeni model telefonların Türkiye fiyatı belli oldu mu? Apple, Türkiye'ye özel bir açıklama yapmadı ve fiyat bilgisi paylaşmadı. İlerleyen günlerde Apple'ın fiyatları belirlemesi beklenirken, Apple.com.tr üzerinden yeni iPhone modellerine bakıldığında 'Yakında sizlerle' ibaresi dikkat çekiyor.

Diğer bir deyişle yeni iPhone'ların Türkiye'ye gelişi Ekim ayının sonunu bulabilir ve fiyatlar da bu tarihe doğru açıklanabilir. 

Nokia'nın bugüne dek yaptığı en sağlam telefonu inceledikNokia 800 Tough isimli özel bir telefon modeli IFA 2019'da görücüye çıktı. Cihazın en dikkat çeken özelliği ise hayli sağlam olan kasası..
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle