GeriTeknoloji iPad fiyatları düşüyor: Apple'ın son sürprizi ortaya çıktı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

iPad fiyatları düşüyor: Apple'ın son sürprizi ortaya çıktı

iPad fiyatları düşüyor: Apple'ın son sürprizi ortaya çıktı

Tablet piyasasının mutlak hakimi konumunda olan Apple iPad, kimine göre fiyatı yüksek bulunsa da tablet alacakların büyük kısmı iPad'i tercih ediyor. Tablet satışlarına bakıldığında da kullanıcıların bu yöndeki tercihi net bir şekilde görülebiliyor. Apple ise tablet kullanıcılarının sayısını daha da artırmak adına fiyatı daha düşük tutulan yeni iPad modellerini görücüye çıkarmaya hazırlanıyor.

Apple, bütçe dostu yeni bir iPad modeli üzerinde çalışıyor. Eylül ayından sonra satışa sunulması beklenen ucuz iPad modeli iki farklı ekran büyüklüğüyle gelecek. 9.7 inç ve 10.2 inç ekran büyüklüğüne sahip olması beklenen yeni nesil iPad'lerin gelecek ay gerçekleştirilecek iPhone 11 lansmanında görücüye çıkması ise kuvvetle muhtemel görünüyor.

Tabletin genel boyutunun aynı kalması bekleniyor. Apple'ın çerçeveleri incelterek ekran boyutunu artıracağı bildirildi. Cupertinolu teknoloji devi her zaman olduğu gibi yeni tablet hakkında şu ana kadar hiçbir bilgi paylaşmadı.

Ucuz iPad'ler resmi olarak duyurulana kadar da Apple kanadından bir açıklama yapılması beklenmiyor.

Çinlilerden düşük bütçeli telefon: Honor 8STürkiye'de günden güne ismini daha sık duyduğumuz Huawei'nin bir markası olan Honor, yeni orta seviye telefonu Honor 8S'i Türkiye'de satışa sundu, biz de ürünü yakından sıcağı sıcağına inceledik.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle