GeriTeknoloji iOS 13.2.2 güncellemesi yayınlandı! Neler değişiyor?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

iOS 13.2.2 güncellemesi yayınlandı! Neler değişiyor?

iOS 13.2.2 güncellemesi yayınlandı! Neler değişiyor?

Apple, dün akşam saatlerinde iOS 13.2.2 güncellemesini kullanıcılara sundu. Yeni güncelleme ile birlikte bakın neler değişiyor?

Apple, bir süredir beklenen yeni iOS güncellemesini yayınladı. iOS 13.2.2 güncellemesi ile birlikte ağırlıklı olarak telefonlarda görülen bir dizi teknik sorun giderildi. Arka planda çalışan uygulamalarda ve birden fazla uygulama çalıştırıldığında yaşanan sorunlar ortadan kalktı. Diğer bir deyişle iOS 13.2 güncellemesiyle birlikte ortaya çıkan RAM sorunu giderilmiş oldu. RAM yönetimindeki hata nedeniyle arka planda birden fazla uygulama çalıştırıldığında kapanıyordu.

Bunun yanı sıra güncelleme öncesinde iPhone'ların sinyalleri bazı durumlarda kendi kendine kopuyordu. Güncelleme, bu sorunu da gidermiş durumda. Bazı aksesuarlarda şarj işleminin kesintiye uğramasına neden olan sorunda bu güncelleme ile ortadan kaldırıldı. 

Gelelim iOS 13.2.2 güncellemesiyle gelen yeniliklere;

iOS 13.2.2 güncellemesi yayınlandı Neler değişiyor

Güncellemeyi telefonunuz üzerinden Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme yolunu takip ederek indirebilirsiniz. iTunes kullanarak da güncellemeyi yükleyebilmek mümkün.

Türkiye'nin ilk akıllı mağazası kapılarını açtıTelefondan saate, hoparlörden televizyona her şey 'akıllanmaya' başladı. DeFacto ise Türkiye'nin ilk akıllı mağazasını açtı. Tüketiciler, akıllı ekranlar ve sanal gerçeklik gözlükleri sayesinde bir dakika içinde tüm ürünlerin dijital kopyalarını inceleyebilecek, diledikleri kıyafeti anında satın alabilecek. DeFacto Bilgi Teknolojileri ve E-Ticaret'ten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Gürer ile akıllı mağazayı yakından inceledik. (Sponsorlu İçerik)Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle