GeriTeknoloji İnstagram soru sorma özelliği ile gündemde! Bana soru sor nasıl kullanılır?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İnstagram soru sorma özelliği ile gündemde! Bana soru sor nasıl kullanılır?

İnstagram soru sorma özelliği ile gündemde! Bana soru sor nasıl kullanılır?

İnstagram bana soru sor uygulaması, devreye girdiği andan itibaren kullanıcıların severek kullandığı özellik oldu. İnstagram hikayeleri üzerinden dost ve arkadaşlardan gelen sorulara cevap veren kullanıcılar, bu yeniliğin nasıl kullanılacağını araştırmaya başladı. Peki, İnstagram bana soru sor özelliği nasıl kullanılır? İşte, binlerce kişinin merakla araştırdığı İnstagram soru sorma özelliği hakkında detaylı bilgiler

İnstagram soru sorma özelliği ile sosyal medya gündemine oturdu. Yeni özelliğin ilanının ardından yüz binlerce kişinin kullandığı 'bana soru sor' uygulaması, İnstagram'da göze çarpan konu oldu. Peki, İnstagram soru sorma özelliği nasıl kullanılır? İşte, bana soru sor özelliğinin kullanımı ve paylaşımı

Instagram'ın yeni özelliği sessiz sedasız yayına girdi. Bu özellik, kullanıcıların Instagram'da hikaye paylaşırken, anket yapabilmesinin yanında artık doğrudan soru sorabilmesini de sağlıyor. Yani siz soru soruyorsunuz; kullanıcılar cevap vermek istediklerinde sorunuzun üzerine dokunuyor ve kullanıcının yanıtı size DM olarak geliyor. 

Artık kullanıcılar hikayelerine özgün cevaplar alabilecekleri metinler ekleyebilecekler. Önceden eklenen soru sorma özelliğinde, cevap için soruyu yönelten kişinin oluşturduğu kalıplar kullanılıyordu ancak artık herkes sorulara kendi özgün mesajını yazabilecek. 

İnstagram soru sorma özelliği ile gündemde Bana soru sor nasıl kullanılır

Bu yeni özellikle ilgili en çok merak edilen konuysa cevapların anonim olup olmayacağıydı. Yeni gelen bilgilere göre cevapları veren kişilerin kimliği soruyu yönelten kişi tarafından görülebilecek ve kişi isterse gelen yanıtları farklı bir hikaye olarak yayınlayabilecek. Ancak yayınlanan hikayede cevaplayan kişinin fotoğrafı ve bilgileri görülmeyecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle