GeriTeknoloji Instagram önerilenler nasıl silinir?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Instagram önerilenler nasıl silinir?

Instagram önerilenler nasıl silinir?

Her geçen gün kullanıcı kitlesini artıran ‘Instagram’ bu başarısında, kullanıcıların başka kullanıcıları bulabilmesi ve bu kullancılarla irtibat kurabilmesini sağlayan ‘Önerilenler’ özelliğinin payı büyük. Ancak bu durum bazen öyle bir hal alıyor ki, normal hayatta karşılaşmadığımız, daha öncesinden hiç görmediğimiz birinin öneri olarak karşımıza gelmesi ve bu önerinin sürekli tekrarlanması, bizim gerçek arkadaşlarımıza ulaşmamızın önünü kesiyor. Peki Instagram önerilenler nasıl silinir?

Instagram, zaman içerisinde aldığı güncellemeler ve bir diğer sosyal medya devi olan Facebook’a satılmasının ardından yepyeni birçok özelliği de bünyesine dahil etmiştir. Bu özellikler arasında bulunan ve yeri geldiğinde birçok Instagram kullanıcısı için hayat kurtarıcı olan Instagram’da önerileri ve aramaları silme konusu ise halen tam olarak nasıl yapılabileceğini bilmeyen pek çok kullanıcı tarafından fazlasıyla merak edilmektedir. Bu nedenle Instagram’da önerilenler ve aramalar nasıl silinir diyerek internet üzerinde araştırma yapan bütün Instagram kullanıcılarına detaylı bir şekilde bu özellikten nasıl faydalanabileceklerinden bahsedilebilir.

Öncelikle;

1- İlk olarak Önerilen kişiler bölümüne geliniz ve daha sonra silmek istediğiniz kişinin üzerinde dokunun ve basılı tutunuz.

2- Daha sonra ise karşınıza gizle bölümü gelecektir. Buradan istediğiniz gibi kişiyi gizleyebilir ve kaldırabilirsiniz.

3- Bu şekilde yaparak Instagram üzerinden size önerilen kişileri silebilir ve sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Tabii bu isimlerden bazıları da arama sonrası oluşan kayıtlardır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle