GeriTeknoloji Instagram DM'lerine bilgisayar üzerinden erişim başladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Instagram DM'lerine bilgisayar üzerinden erişim başladı

Instagram DM'lerine bilgisayar üzerinden erişim başladı

Instagram, her ne kadar mobil cihazlar üzerinden ağırlıklı olarak kullanılıyor olsa da, platforma bilgisayar başında girenlerin sayısı da azımsanacak gibi değil. Facebook ise telefonda olan özellikleri yavaş yavaş 'web'e taşırken, son olarak DM'lere bilgisayar üzerinden erişimi mümkün hale getirdi.

2019 yılında ilk kez büyüme oranı tek haneye düşen; ancak milyonlarca aktif kullanıcısıyla büyük bir kitleye ulaşan Instagram, telefondan olduğu kadar bilgisayar üzerinden de kullanılan bir uygulama. Instagram, ilk etapta web sürümüne çok özen göstermezken, kullanıcılar sadece fotoğrafları görüp beğenebiliyor veya arama yapabiliyordu. Ancak sonrasında aşamalı bir şekilde Instagram'ın mobil sürümünde gördüğümüz özellikler web sürümüne de aktarılmaya başladı. 

Hikayelerin de web üzerinden görülebilmesiyle birlikte Facebook, bu kez DM'lere olan erişimi bilgisayarlara vermeye başladı. Henüz küçük bir kitle tarafından görülebilen bu özellik ilerleyen günlerde tüm Instagram kullanıcılarının erişimine açık olacak. Yani şu an instagram.com adresine girip hesabınıza giriş yaptığınızda DM kutusunu görmezseniz şaşırmayın; henüz size aktif edilmemiş demektir.

Instagram DMlerine bilgisayar üzerinden erişim başladı

Özellikle sıkça DM'yi kullananların fazlasıyla işine yarayacak olan bu özellik sayesinde kullanıcılar bilgisayar başında daha rahat bir şekilde iletişim kurabilecek.

Oppo A9 2020'yi yakından inceliyoruzÇin merkezli teknoloji üreticisi Oppo'nun uygun fiyatlı telefon modellerinden Oppo A9 2020'yi yakından inceliyoruz. Telefon; sadece uygun fiyatıyla değil, dört kamerası dahil diğer donanım özellikleriyle de dikkatleri üzerinde topluyor. (Sponsorlu içerik)
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle