GeriTeknoloji Hürriyet Mobil yeni yüzüyle Android'de!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  12
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hürriyet Mobil yeni yüzüyle Android'de!

Hürriyet Mobil yeni yüzüyle Android'de!
refid:27863212 ilişkili resim dosyası

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen web sitesi olan hurriyet.com.tr tarafından, mobilde kullanıcılarının Hürriyet haberlerine daha kolay erişebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen Hürriyet Mobil iPhone'dan sonra artık Android cihazlarda! Yeni uygulama çok daha kullanıcı dostu ve kişiselleştirilebilir tasarımıyla dikkat çekiyor.

Hürriyet Mobil'in yeni sürümüyle birlikte kullanıcılar artık Bana Özel adı altında kendi haber kategorilerini belirleyerek kişisel haber sayfalarını oluşturabilecek ve ilgisini çeken haberleri kolayca takip edebilecek.

Hürriyet Mobil'i iPhone'unuza indirmek için BURAYA, Android cihazınıza indirmek için ise BURAYA tıklayabilirsiniz.

Hürriyet Mobil yeni yüzüyle Androidde

Uygulamayla birlikte gelen bir diğer önemli yenilik ise feed sistemi... Tıpkı Facebook ve Twitter'da olduğu gibi artık kullanıcılar haberleri görüntüler eşliğinde alt alta görecek ve yeni haber yayınlandığı anda kullanıcı bunu uygulamanın en tepesinde görecek.

Hürriyet Mobil yeni yüzüyle Androidde

Haberlerin içeriğine girildiğinde hemen fotoğrafın altında yer alan üç buton sayesinde kullanıcılar habere yorum yapıp, diğer okuyucuların haber hakkındaki düşüncelerini öğrenebilecek, 'Paylaş' butonu ile birlikte ilgili haberi kendi profilinde paylaşabilecek ve son olarak beğendiğiniz haber, fotoğraf ya da yazıları 'öne çıkar'arak takipçilerinize önerebilecek, sosyal ağlardaki takipçilerinizle paylaşabileceksiniz. Facebook’taki like, Twitter’daki favori işlemleri, hurriyet.com.tr’de ‘Öne Çıkar’ olarak karşınıza çıkıyor.

Hürriyet Mobil yeni yüzüyle Androidde

Hürriyet'in yazarlarına 'Yazarlar' kategorisi altında kolayca ulaşabileceksiniz.

Hürriyet Mobil yeni yüzüyle Androidde


Yorumları Göster
Yorumları Gizle