GeriTeknoloji Hurriyet.com.tr Twitter’da
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hurriyet.com.tr Twitter’da

Hurriyet.com.tr Twitter’da
refid:13100826 ilişkili resim dosyası

Renkli içeriğimize her yerden, dilediğiniz gibi erişebilmeniz için Sosyal Medya sitelerinde de yerimizi aldık.

Twitter hesaplarımızı açar açmaz bini aşkın takipçiyle Twitter’da en çok takip edilen Türk sitelerinden biri olduk. İşte en taze haberlerimizi ve son dakika gelişmelerini Sosyal Medya’dan yakalamak için yapmanız gerekenler:

Twitter kullanıcıları bizi http://www.twitter.com/hurriyet adresinden takip edebilirler. Tek yapmanız gereken üye girişi yaptıktan sonra “Follow” butonuna basmak.

Hurriyet.com.tr’yi friendfeed’den de takip edebilirsiniz. Friendfeed üyeleri, http://www.friendfeed.com/hurriyet adresinden “Abone Ol” (Subscribe) butonuna basmalı.

Ayrıca hem twitter hem friendfeed’de, ilgi alanlarınıza özel hesaplarımızı kullanarak kendinize özel bir hurriyet.com.tr deneyimi yaşayabilirsiniz.

Örneğin, ilgi alanlarınız dış politika, kültür-sanat, ve teknoloji ise http://www.twitter.com/hurriyetplanet, http://www.twitter.com/kultursanat ve http://www.twitter.com/hurriyettekno hesaplarını ayrı ayrı takip edebilirsiniz. Böylece bu bölümlere eklenen yeni içerikler size düzenli olarak ulaştırılır.

İşte tüm twitter ve friendfeed hesaplarımızın listesi:


Yorumları Göster
Yorumları Gizle