GeriTeknoloji Humble Bundle'a bağışta bulunun, müthiş mobil oyunlar sizin olsun
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Humble Bundle'a bağışta bulunun, müthiş mobil oyunlar sizin olsun

Humble Bundle'a bağışta bulunun, müthiş mobil oyunlar sizin olsun

1 dolar karşılığında bağımsız geliştiricilerden tutun da, kanser ve otizm vakıflarına kadar bağışta bulunabilirsiniz, üstelik oyunlar da hediye!

Humble Bundle organizasyonu son yıllarda hayatımıza giren bir kavram. Hayır amaçlı olarak bağışta bulunduğunuzda, çok ucuza pek çok harika oyun Steam hesabınıza ekleniyor ve bu oyunlar da her hafta yenileniyor. Minimum 1 dolar değerinde bağışta bulunabilir, bu esnada paranızın vakıflara mı, yardım kuruluşlarına mı, yoksa humble bundle'a bağış olarak mı gitmesini istediğinizi seçebilirsiniz.

Humble Bundlea bağışta bulunun, müthiş mobil oyunlar sizin olsun


Humble Bundle bu sefer de mobil platforma özel fırsatlarla karşımıza çıktı.

Mesela ilk olarak 1 dolar ödeyerek Prune, Framed ve Battlestation: Harbinger oyunlarına sahip olabilirsiniz.

Eğer 5.73 dolar bağışta bulunmayı tercih ederseniz, her biri birer şaheser olan Frozen Synapse Prime, Lara Croft GO, Sorcery 3 ve fazlası, yukarıdaki oyunlara ek olarak sizin olacak.

Nihayetinde 6 dolarlık paketi seçerseniz eğer, Grim Fandango Remastered ve Desktop Dungeons oyunlarına sahip olacaksınız. 

Humble Bundle'ın Mobile Bundle dışında Sega Strategy Bundle'ı da ilginizi çekebilir zira Total War (Shogun 2, Rome ve Medieval II), Company of Heroes 1-2, Warhammer 40K: Dawn of War 1 - 2 ve Valkyria Chronicles'a 1-12$ arasında değişen bağış miktarlarıyla sahip olmanız mümkün.

LEVEL tarafından hazırlanmıştır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle