GeriTeknoloji Huawei'den cihazları çok hızlı şarj edecek teknoloji
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Huawei'den cihazları çok hızlı şarj edecek teknoloji

Huawei'den cihazları çok hızlı şarj edecek teknoloji

Çinli şirket Huawei, 11 Nisan itibariyle yeni 40 W hızlı şarj teknolojisini satışa sunacak.

Huawei'nin 40 W hızlı şarj teknolojisi hakkında açıklamalarda bulunan Huawei akıllı telefon departmanı yardımcısı Li Xiaolong, söz konusu teknolojiyle beraber 15 inç Apple Macbook Pro'nun şarj edilebileceğini belirtti. 

11 Nisan tarihinde kullanıcılarla buluşması beklenen şarj teknolojisi ilk ortaya çıktığında bir kablo sayesinde Huawei Matebook'a bağlanmıştı. Ortaya çıkan test sonuçlarına göre ise bu güç kaynağının 40 W hızlı şarjı desteklemesi bekleniyor.

Huawei'nin 40 W hızlı şarj teknolojisini hali hazırda bulunan güç kaynağıyla karşılaştırdığımızda %20 daha yüksek kapasiteye sahip olduğunu görüyoruz. Hacim konusunda %9 daha düşük, ağırlık tarafında ise %10 oranında daha az. Bu teknolojinin 4000 mAh bataryaya seri bağlanması durumunda üç adet Mate 20'yi aynı anda şarj edebildiğini belirtelim.

Boston Dynamics'in depoda yük taşıyan yeni robotuBoston Dynamics, "Handle" ismindeki yeni robotunun tanıtımını sosyal medya üzerinden yaptı. Taşıma amaçlı üretilen robot sosyal medyada büyük ilgi gördü.Genel merkezi, ABD'nin Massachusetts eyaletinde bulunan mühendislik şirketi Boston Dynamics, sosyal medya üzerinden, "Handle" ismindeki robotu tanıttı.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle