GeriTeknoloji Huawei Mate 10 için Android Pie güncellemesi yayında!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Huawei Mate 10 için Android Pie güncellemesi yayında!

Huawei Mate 10 için Android Pie güncellemesi yayında!

Huawei’nin 2017 amiral gemisi Mate 10, Mate 20 serisinin duyurusunun ardından birçok kullanıcı tarafından beklenen Android 9.0 Pie güncellemesini almaya başladı.

Android Pie tabanlı EMUI 9 şu anda Avrupalı kullanıcıların Huawei Mate 10 cihazları için sunulmaya başladı; Avrupa haricindeki diğer bölgeler de güncellemeyi yakın bir zamanda alacak. Güncelleme hakkında değinilmesi gereken önemli bir nokta var ki güncellemenin dosya boyutu yaklaşık olarak 4 GB; yani güncellemeyi yapmadan önce cihazınızda yeterli depolama alanı olduğundan emin olmakta fayda var.

Güncellemeye hangi güvenlik yamasının dahil olduğu bilinmiyor; ancak EMUI 9.0’ın eski arayüzün yerini alıyor olması nedeniyle arayüz tarafında birçok değişiklik yapılmış olması bekleniyor. 

En az dokuz Huawei ve Honor cihazının Android 9 Pie güncellemesini alacağı doğrulandı. Bu cihazlar arasında Huawei Mate 10, Huawei Mate10 Porsche Design, Huawei Mate 10 Pro, Huawei Mate RS Porsche Design, Huawei P20, Huawei P20 Pro, Honor 10 (Honor View 10), Honor V10 ve Honor Play yer alıyor.

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle