GeriTeknoloji HTC'den orta segment telefon: HTC Desire 828
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

HTC'den orta segment telefon: HTC Desire 828

HTC'den orta segment telefon: HTC Desire 828

Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden HTC, Desire akıllı telefon ailesinin en son üyesi HTC Desire 828’i satışa sundu.

HTC Desire 828, elin en ufak hareketini bile anında tespit ederek objektifi harekete göre oynatan Optik Görüntü Sabitleme özellikli 13MP arka kameraya sahip. HTC Desire 828, selfielerde daha fazla arka plan, manzara veya insan dahil etmenize imkan veren 26,8 mm genişliğindeki objektifi ile selfielerde tek kareye daha fazlasını sığdırma imkanı sunuyor.

HTC UltraPixel teknolojisi, selfielerin düşük ışıkta dahi çok daha net ve aydınlık görünmesini sağlıyor. HTC Desire 828, fotoğraflara yaratıcılık katmak isteyenler için Prizmatik, Çift Pozlama veya Biçim Maskeleme gibi özel efektleri tek dokunuşta uygulamaya imkan veren Fotoğraf Düzenleyici ile görüntüleri kolayca düzenleyebiliyor. 

Yeni HTC Desire 828’de, ön yüzde yer alan dahili amfili ve Dolby Audio Surround özellikli HTC BoomSound hoparlörler, 5.1 surround ses efekti sağlıyor. Videoları daha net hale getiren Full HD ekranın sunduğu net ve keskin görüntüleri isterseniz hoparlör, isterseniz kulaklıktan sağlanansesler tamamlıyor.

HTCden orta segment telefon: HTC Desire 828

Gücünü Mediatek 1.5 GHz sekiz çekirdekli işlemciden alan HTC Desire 828, 4,5G desteği sayesinde performans ve hızlı bağlantı arasında mükemmel bir denge sağlıyor, internette vakit geçirmek, video yüklemek ve uygulamaları indirmek daha kolaylaşıyor. 

HTC Desire 828 fotoğraflarınızı sadece çekmeye değil, saklamaya da hazır; 16GB bellek fotoğraflara geniş bir yer ayırmayı mümkün kılıyor. HTC Desire 828’in dahili hafızası microSD kart ile 2TB’a kadar arttırılabiliyor. 

HTC Desire 828, 28 Mart 2016’dan itibaren Türkiye’de Vodafone ve tüketici elektroniği zincir mağazalarında satışa çıkacak.

HTC Ülke Müdürü Canan Taşar, sözlerini şöyle sürdürdü: “Net fotoğraflar sunan teknolojiye sahip, hafif bir akıllı telefon tasarladık. Akıllı telefon deneyimimizi değiştirecek olan 4,5G uyumlu olan HTC Desire 828’in, Desire ailesinin Türkiye’deki başarılı performansını daha da arttıracağına inanıyorum.” 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle