GeriTeknoloji Google yanardağın resmen içine daldı!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Google yanardağın resmen içine daldı!

Google yanardağın resmen içine daldı!

Google'ın her yere giren Street View uygulaması, şimdi de dev bir yanardağın içine girmeyi başardı!

Çarşamba gününden itibaren, Google Street View arka sokaklarda ve gidilmesi zor yerlerde panaromik fotoğraflar çekmeye başladı. Google, blog'unda paylaştığı gönderide Google Street View'in ilk defa aktif bir volkana yaklaşarak yer seviyesinin altına indiğini de açıkladı.

Fotoğraflar, Ambrym adasında bulunan Marum kraterinin 400 metre derininden geliyor. Ambrym, Vanuatu ülkesini oluşturan 80 adacıktan bir tanesi ve Avustralya'nın kıyı çizgisinden 1,610 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Google yanardağın resmen içine daldı

chip.com.tr'nin haberine göre Volkanın Google Street View görüntülerine Lava Lake, Marum Crater, Ambrym Volcano araması yaparak ulaşabilirsiniz.

Nokia 6'ya işkence testi! Bakın ne kadar dayanabildi?Nokia'nın yeni akıllı telefonu, Nokia'dan beklediğimiz dayanıklılığı yine sunuyor mu? Cevap bu acımasız testte gizli... HMD Global'in ilk Nokia telefonu Nokia 150 geçen senenin sonlarında ortaya çıkmıştı. Cihaz, akıllı telefon bekleyen kitleleri biraz hayal kırıklığına uğratsa da Nokia 6 bir ay sonra tanıtıldı ve ilgileri üzerine çekmeyi başardı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle