GeriTeknoloji Google Play Store değişiyor! işte yeni görüntüsü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Google Play Store değişiyor! işte yeni görüntüsü

Google Play Store değişiyor! işte yeni görüntüsü

Google'ın uygulama mağazası Google Play Store sonunda materyal tasarıma geçiş yapıyor. İşte Google Play'in yeni görünümü...

Google'ın Android cihazların vazgeçilmezi olan uygulama mağazası Google Play Store, yeni bir temayı kullanıcıların karşısına çıkarmaya hazırlanıyor. Bir süredir üzerinde çalışılan yeni materyal tasarım, oldukça şık bir görüntü sunuyor. Ancak bu yeni tasarım sadece Google Play Store'u değil, Google Takvim, Google Home, Google Drive ve Google Hesap Makinesi gibi pek çok Google servisinin görünümünü de değiştirecek.

Google'ın çıkış noktası olan 'sadelik' anlayışının bu yeni temaya da fazlasıyla nüfuz ettiği dikkat çekiyor. 14.5.52 numaralı sürüme yükselen Google Play Store'un kullandığı bu yeni tema ile birlikte yazı tipinin yanı sıra butonlarda da minör dokunuşlar var. 

Google Play Store değişiyor işte yeni görüntüsü

En dikkat çeken yenilik ise hiç şüphesiz Ana Sayfa, Oyunlar, Kitaplar ve Filmler bölümlerinin bulunduğu alt çubuk kısmı... Bugünkü sürümünde bu menüyü tepede görüyoruz. 

Yeni tasarımın kullanıcılara ne zaman sunulacağı ise henüz belli değil; ancak bu ekran görüntülerinin internete sızmasıyla birlikte kullanıcıların yeni materyal tasarımı çok beklemek zorunda kalmayacağı söylenebilir.

Boston Dynamics'in depoda yük taşıyan yeni robotuBoston Dynamics, "Handle" ismindeki yeni robotunun tanıtımını sosyal medya üzerinden yaptı. Taşıma amaçlı üretilen robot sosyal medyada büyük ilgi gördü.Genel merkezi, ABD'nin Massachusetts eyaletinde bulunan mühendislik şirketi Boston Dynamics, sosyal medya üzerinden, "Handle" ismindeki robotu tanıttı.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle