GeriTeknoloji Google Play Music'in ücretsiz abonelik süresi uzadı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Google Play Music'in ücretsiz abonelik süresi uzadı

Google Play Music'in ücretsiz abonelik süresi uzadı

Google’ın çevrim içi müzik servisi Google Play Music, ücretsiz abonelik süresini bir ay daha uzattı. Google Play Music'in 90 gün olan deneme süresi 1 ay daha uzadı.

Google Play Music'e yeni abone olanlara 90 günlük ücretsiz deneme süresi hediye eden Google, bunu 120 güne çıkardı. Google Play Music, kütüphanesinde 50 bin şarkıya erişimin yanında, özel radyo istasyonlarını da bilgisayar ya da telefondan dinleme imkanı sunuyor.

Deneme süresi sona erdikten sonra kullanıcılar aylık 9.99 dolar (aile hesabında 14.99 dolar) ödeyerek 35 milyon şarkıya, çevrim dışı müzik dinlemeye ve Youtube Red erişimine hak kazanıyor.

Google daha önce de benzer kampanyalar yapmıştı ve firmanın bu teklifi ne zamana kadar devam ettireceği belli değil. Kampanya, ülkemizde ne yazık ki geçerli değil.

Apple'dan araba fiyatına kum saatiApple Watch'un arkasındaki tasarımcılardan biri olan Marc Newson, 12 bin dolarlık özel bir kum saati hazırladı. Peki bu kum saatini o kadar özel yapan şey ne? Marc Newson'ın kum saatinde kum yerine paslanmaz çelikten yapılmış 1.249.996 adet nanotop bulunuyor. Bu nanotoplar aynı zamanda, bakır bir kaplamayla birlikte zamanla ucuz bir mücevher gibi yeşil renge dönmesini engelleyici anti-korozyon tabakayla geliyor. Sadece 100 adet üretilecek bu saatlerden ilk altısı şimdiden satıldı. Hodinkee sitesine göre, diğer dört yeni ürün ise haziran başında kullanıcılara teslim edilecek. Her biri el yapımı olduğundan, şirket ayda yaklaşık 10 adet teslim etmeyi düşünüyor.Öte yandan alıcıların 6 bin dolar tutarında bir depozito yatırılması isteniyor. Teslimat süresi belirlendikten sonra ise kalan 6 bin doların da ödenmesi isteniyor.Hodinkee'ye göre "Kum saatini izlemek, kelimelerle anlatılamaz" olsa da bu saate 12 bin dolar verilir mi? O da sizin kararınız...

Yorumları Göster
Yorumları Gizle