GeriTeknoloji Google arama sayfasının tasarımı değişti! İşte yeni hali
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Google arama sayfasının tasarımı değişti! İşte yeni hali

Google arama sayfasının tasarımı değişti! İşte yeni hali

Google, sessiz sedasız arama sayfalarında bir dizi değişikliğe gitti. Tasarımsal yapılan değişikliklerde yeni görünüm kullanıcının gözüne daha hoş gelmesi amaçlanıyor.

Google arama sayfasında tasarım tarafında bir dizi yenilik yapıldı. Kademeli olarak kullanıcılara sunulan bu yenilik ilerleyen günlerde tüm kullanıcılara sunulmuş olacak. Google.com veya Google.com.tr sayfalarına girdiğinizde herhangi bir arama yaptığınızda ilk dikkatini çeken nokta arama çubuğunun hemen alt kısmında bulunan 'Tümü', 'Haberler' dahil tüm sekmelerin yazı fontunun değişmesi...

Google arama sayfasının tasarımı değişti İşte yeni hali

Seçili olan arama filtresinin ikonunda, Google’ın kırmızı, yeşil, mavi ve sarı renkleri görülüyor. Diğer filtreye geçtiğimizde, o seçilen filtre de aynı şekilde Google’ın renklerine bürünecek. Ayrıca seçili olmayan sekmelerin ikonunun ise düz gri renkte olduğu da dikkat çekiyor. 

Yapılan bu değişiklikler şimdilik sadece Google'ın masaüstü sürümünde bulunuyor. 

Arttırılmış gerçeklik hayatımızı değiştirecek!Türk girişimci Şahin Boydaş ile WWDC 2019 etkinliğinde bir araya geldik. Küçük bir ekiple LEO AR Camera uygulamasını geliştiren Boydaş ile hayatımızı baştan sona değiştirmeye başlayan artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisinin geldiği son noktayı konuştuk.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle