GeriTeknoloji Gmail uygulamasına 'anında cevap' özelliği geliyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gmail uygulamasına 'anında cevap' özelliği geliyor

Gmail uygulamasına 'anında cevap' özelliği geliyor

Gmail, yakında sunmaya başlayacağı bu işlevle epostalara cevap vermeyi kolaylaştıracak!

Google'ın Inbox ve Allo uygulamalarında yer alan "Instant Reply" (anında cevap) işlevi, Android ve iOS'taki Gmail uygulamasına geliyor.

Instant Reply, mesajların içeriğini inceliyor ve makine öğreniminden faydalanarak size birkaç hızlı cevap metni öneriyor. Mesaj yazmak için müsait olmadığınızda bu cevaplardan birini seçip Gönder düğmesine dokunarak, epostaları hızla cevaplandırabiliyorsunuz. Akıllı cevaplar her zaman pek isabetli olmasalar da Google, Inbox'ta verilen cevapların yüzde 12'sinin bu işlevle gönderildiğini söylüyor. Yani işlevi seven bir kitle var.

Gmail uygulamasına anında cevap özelliği geliyor

chip.com.tr'nin haberine göre işlevi beğensek de beğenmesek de Gmail uygulamasında görünmesi, onun çok daha fazla kişi tarafından denenmesini sağlayacak. Şu an sadece İngilizce dilinde çalışan işlev, önümüzdeki haftalarda İspanyolcayı da destekleyecek.

Çinli kargo şirketinin robotlarını çalışırken izleyin!Kendi kendini şarja bağlayabilen ve 7/24 çalışabilen kargo robotlarından muazzam sıralama sistemi görüntüsü... Çin'de bir şirketin kargo bölümünde çalışan bu robot ordusu günde 200.000 kargo taşıyabiliyor. Bu küçük 'turuncu’ robotlar önceden belirlenmiş bir rotayı izliyor ve kargo paketlerini, montaj hattından dünyanın farklı bölgelerine gönderilmek üzere ilgili çıkış kapılarına götürüyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle