GeriTeknoloji GeForce oyuncuları Game Ready sürücüleri ile oyuna hazır
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

GeForce oyuncuları Game Ready sürücüleri ile oyuna hazır

GeForce oyuncuları Game Ready sürücüleri ile oyuna hazır

NVIDIA bugün, Heroes of the Storm 2.0 ve Warhammer 40,000: Dawn of War için yeni NVIDIA Game Ready sürücüsünü oyunculara sundu.

Aynı zamanda üç yeni VR oyununu için de hazır; Batman: Arkham VR, Rick and Morty: Virtual Rick-ality ve Wilson’s Heart. 

Warhammer 40,000: Dawn of War 3 oyuncuları bu sürücüyü kullanmak isteyeceklerdir zira lansman gününden önce kullanıma sunulan NVIDIA Game Ready Sürücüleri, GeForce oyuncuları için en iyi deneyimi sunuyor; çünkü NVIDIA mühendisleri, performansı optimize etmek için kısa sürede yeni sürücü üzerinde çalışıyor. Ek olarak kalitesi doğrulanır ve her Game Ready Sürücüsü WHQL ile Microsoft tarafından sertifikalandırılmış. 

Heroes of the Storm fanları, 2.0 güncellemesini sabırsızlıkla bekliyor ve NVIDIA bu beklemeye değmesi için çok çalışıyor. Lansman sırasında bir oyun için mümkün olan en iyi kaliteye sahip olmak önemli. Bununla birlikte; oyunlar, yamaları ve DLC aracılığıyla yeni içerik ve özellikler ile gelişmeye devam ediyor. Game Ready sürücüleri, oyunlar için önemli kilometre taşlarını desteklemeyi amaçlıyor; yani her oyunda oyunculara en iyi deneyimi sunmayı hedefliyor. 

Bir oyunun lansman günü mümkün olan en iyi kaliteye sahip olması önemlidir ve bu VR oyunlarda daha da önem kazanıyor. Oyun sorunları ya da hatalar oyunu bozabilir ve VR deneyimini mahvedebilir. Uzun süredir devam eden Game Ready sürücü programı, performansı ve gecikmeyi en iyi duruma getirerek mümkün olan en iyi deneyimi sunuyor; bu özellikle sorunsuz, stutter-free Virtual Reality oyun deneyimi için önemlid Bugünkü Game Ready Sürücüsü; Batman Arkham VR, Rick and Morty: Virtual Rick-ality ve Wilson’s Heart İçin en iyi VR deneyimi sağlayacak şekilde tasarlandı.  Yorumları Göster
Yorumları Gizle