GeriTeknoloji Galaxy S8'in kamerasına müthiş özellik!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Galaxy S8'in kamerasına müthiş özellik!

Galaxy S8'in kamerasına müthiş özellik!

Galaxy S8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor! Bu seferki dedikodu, kamerayla ilgili...

Galaxy S8 ve Galaxy S8+'ın neredeyse her yanını son birkaç haftadaki sızıntılar sayesinde gördük. Ancak görünen o ki bu ayın sonunda yapılacak resmi tanıtım öncesinde hala bilmediğimiz bazı detaylar var. Yeni bir bilgiye göre Galaxy S8, önceki Galaxy'lerden daha üstün bir kamerayla gelecek.

Naver'e göre Galaxy S8, saniyede 1000 kare kaydedebilen bir arka kamerayla gelecek. Firmanın bunu başarmak için imaj sensörünün içerisine DRAM eklediği söyleniyor. Bu sayede görüntüler, çok daha hızlı bir biçimde aktarılabiliyor. Bu etkileyici arka kameraya ek olarak 8 megapiksellik ön kameranın otomatik odaklanma işlevi sunacağı söyleniyor.

Son olarak yeni RGB iris tarayıcısı, güvenlik işlevini biraz daha isabetli hale getirecek.

Samsung'un Galaxy S8 ve Galaxy S8+'ı tanıtacağı "Unpacked" etkinliği 29 Mart'ta düzenlenecek. Etkinliği internet üzerinden canlı olarak izlemek mümkün olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: ŞAKAYLA BAŞLAYAN TEKNOLOJİLER

Samsung'un en yeni QLED TV'leri Paris'te ortaya çıktıSamsung Electronics, Paris’teki Louvre Müzesi’nde düzenlenen global TV lansman etkinliğinde, premium QLED TV serisi ve The Frame hakkında tüm ayrıntıları duyurdu. Samsung Türkiye A/V Kategorisi Pazarlama Müdürü Erkan Yıldırım da yeni QLED ekranlarıyla ilgili Hürriyet'e önemli açıklamalarda bulundu. İşte yeni nesil televizyonlarda son durum...

Yorumları Göster
Yorumları Gizle