GeriTeknoloji Galaxy S7'nin 'iç organları' ortaya çıktı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Galaxy S7'nin 'iç organları' ortaya çıktı

Galaxy S7'nin 'iç organları' ortaya çıktı

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge, daha piyasaya bile çıkmadan parça parça edildi.

Samsung'un uzun bir süredir merakla beklenen ve geçtiğimiz günlerde MWC 2016'da görücüye çıkartılan yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için bugün ön siparişe çıkıyor. Fakat her yeni önemli modelde olduğu gibi bu cihazları da eline alıp parçalara ayırmayı dört gözle bekleyen teknoloji tutkunlarının heyecanlı bekleyişi boşa çıkmış olabilir.

Galaxy S7nin iç organları ortaya çıktı


Aşağıdaki görsellerden de fark edilebileceği gibi Güney Koreli teknoloji devinin söz konusu cihazlarındaki iç tasarımını çoktan gözler önüne serilmiş durumda. Galaxy S7 ve S7 edge'in içine ayrıntılı bir bakış sağlayan bu fotoğraflar her iki modelde de birçok donanım bileşeninin oldukça tasarruflu bir biçimde bir araya getirildiğini gösteriyor. Bu durum aslında mobil endüstrisinde çokça rastlanan bir yaklaşım, dolayısıyla süpriz bir tabloyla karşılaştığımızı söylemek zor.

Galaxy S7nin iç organları ortaya çıktı


Görsellerde dikkat çeken unsurlardan birisi cihaz içindeki ısıyı eşit bir biçimde dağıtmak için termal ısıtma pedlerine tutturulan sıvı soğutucu özellikteki bakır ısı borusu. Geçtiğimiz Pazar günkü etkinlikte bu likit ısıtma özelliğinden söz eden firmanın, yeni amiral gemilerinde yaptığu en büyük dahili değişiklilerinden birisi işte bu bileşen. Diğer bir dikkat çekici unsur ise suya dayanıklı sticker'lar. Bu bileşenler sayesinde cihazın içine su girip girmediği daha iyi fark edilebiliyor.

Daha detaylı bir inceleme elbette bu işlere meraklı tüketicilerin elinde yapılan bir sökme işlemiyle mümkün olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: TARİHE GEÇEN 10 UNUTULMAZ CEP TELEFONU

Yorumları Göster
Yorumları Gizle