GeriTeknoloji Forcepoint’ten Bulut İş Paketleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Forcepoint’ten Bulut İş Paketleri

Forcepoint’ten Bulut İş Paketleri

Forcepoint, küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için yeni iş paketlerini tanıttı. İstanbul’da bulunan veri merkezi altyapısı üzerinden işletmelere uçtan uca bulut çözümleri sunan Forcepoint, son zamanlarda sıklığı artan siber saldırılara karşı kurumlara etkili bir koruma kalkanı kazandırmaya çalışıyor.

Forcepoint’in hazırladığı üç ayrı KOBİ Bulut paketi pek çok özelliği bir arada sunuyor. Güvenli e-posta altyapısına sahip olmanın yanı sıra, işletme yöneticilerine, siber güvenlik politikalarına uygun içimde izleme ve yönetme seçeneği de sunuyor.

Forcepoint’in Gelişmiş Sınıflandırma Motoru (ACE) üzerine kurulu olan Forcepoint Cloud Web ve Cloud E-posta Güvenliği ürünleri, şirket kullanıcılarını gelişmiş ataklara (APT) ve sıfırıncı gün ataklarına karşı etkin biçimde koruyor. ForcePoint’un Gelişmiş Sınıflandırma Motoru, müşterilerinin web ve e-posta trafiğini gerçek zamanlı biçimde tanımlayıp sınıflandırıyor; sekiz farklı sınıfta tehditler değerlendiriliyor ve eşsiz kompozit sınıflandırmayla bir puanlama süreci işletiliyor. Tüm bu süreçle birlikte şirketlerin tüm bilgi akışları gerçek zamanlı biçimde siber tehditlere karşı korunuyor.

Şirketlere kurumsal e-posta ve web erişim koruması sağlayan çözümlerini kullanıcı sayılarına göre üç farklı paket altında toplayan şirket, güvenlik ve süreklilik avantajları sağlayan teknolojilerini kısa süreliğine özel fiyatlarla sunuyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle