GeriTeknoloji Facebook neden yavaş? İşte çözümü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Facebook neden yavaş? İşte çözümü

Facebook neden yavaş? İşte çözümü

Facebook'u açıyorsunuz ama fotoğraf ve videolar çok geç yükleniyor. Facebook neden yavaş? İşte Facebook'un yavaşlamasında etkili olan olası faktörler; mutlaka bunlardan biri Facebook performansınızı düşürüyor, kontrol edin, yavaşlıktan kurtulun!

Facebook neden yavaş sorusu şu sıra yoğun bir şekilde aranıyor. Facebook'un yavaş olmasında pek çok şey etken olabilir. Örneğin internet bağlantınızda sorun olup olmadığını kontrol edelim önce. Facebook dışında diğer uygulamalarda da benzer bir sorun yaşıyor musunuz? Aynı şekilde yavaşlık veya erişim sorunu var mı? Eğer Facebook'a özel değilse ve benzer şekilde diğer uygulamalarda da bu yavaşlığı hissediyorsanız sorun internet bağlantınızla ilgili olabilir. WiFi'a bağlıysanız modemi kapatıp açabilirsiniz; sorunu çözebilir. Hücresel bağlantı kullanıyorsanız telefonu uçak moduna alıp birkaç saniye sonra tekrar bu modu kapatmayı deneyin. 

Facebook'un yavaş çalışması sadece sizinle ilgili olmayabilir. Bulunduğunuz ortamda bağlı olduğunuz WiFi bağlantısının yavaşlığı dahil Facebook'un doğrudan kendisinden kaynakları teknik sorunlar da bu yavaşlığı ortaya çıkarabiliyor. Ancak önce az önce bahsettiğimiz kontrolleri yapın; eğer hala yavaşlık varsa yapacak pek bir şey yok; büyük olasılıkla Facebook teknik bir sorun yaşıyordur ve bir süre beklemeniz gerekiyor. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle