GeriTeknoloji Efsane futbol oyunu Kick Off geri dönüyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Efsane futbol oyunu Kick Off geri dönüyor

Efsane futbol oyunu Kick Off geri dönüyor

Bir neslin gençliğine malolan efsanevi futbol oyunu küllerinden doğma telaşında. Belki de hem FIFA hem de PES serisinin irtifa kaybetmeye başladığı ve Sensible Soccer'ın yeniden dirildikten sonra tutunamadığı pazarda Kick Off her şeyi değiştirebilir.

Halen daha yapım aşamasında olan oyunun yapımcısı Dino Dini, The Digital Lounge ile birlikte çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Yaşınız 30'un üstüne ise muhtemelen hatırlayacaksınız, bu ismi taşıyan ilk futbol oyunu 1989 yılında Atari ST ve Amiga’ya gelmişti, birkaç devam oyunuyla birlikte aynı zamanda menajerlik oyunu ile de tanışmıştık zaman içinde. Ancak en son oyunun piyasaya çıktığı  2002 yılından beri yeni bir futbol (Kick Off) oyunu gelmiyordu. Oyunu geri getiren yapımcı olan Dini ise bu konudaki heyecanını dile getirirken ekledi;

"Kick Off oyunlarında skor yapmak ve gol atmak gerçekten çok zordu. Ancak golü attığınız andaki o sevincin yerini hiçbir şey tutamazdı. Oyuncu olarak topla kale arasındaki rakibinizi alt etmek ve kaleciyi aşırtmak sizin elinizdeydi, başarmak ya da kaybetmek tamamen sizin elinizdeydi. İşte bu heyecanı tekrardan canlandırmak için elimizden geleni yapacağız."

Oyuna ait henüz paylaşılmış bir ekran görüntüsü yok. Dino Dini’s Kick Off Revival adını alacak olan oyunumuz PlayStation 4 ve PlayStation Vita için 2016 yılında gelecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle