GeriTeknoloji Cyberpunk 2077 demo sürümü ne zaman yayınlanacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cyberpunk 2077 demo sürümü ne zaman yayınlanacak?

Cyberpunk 2077 demo sürümü ne zaman yayınlanacak?

Geçtiğimiz günlerde geride bıraktığımız E3 2019 oyun fuarında ilk duyurusu yapılan ve özellikle de John Wick karakteriyle son yıllarda büyük ses getiren Keanu Reeves'ın damga vurduğu Cyberpunk 2077 isimli oyun gümbür gümbür geliyor. Peki oyunun demo sürümü ne zaman yayınlanacak?

Cyberpunk 2077, oyuncuların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Ancak bu ilginin arkasında sadece oyunun başarısı değil, aynı zamanda ünlü aktör Keanu Reeves’in projede yer alması da yatıyor. 16 Ocak 2020 tarihinde oyunculara sunulması beklenen Cyberpunk 2077; hem PC hem de Xbox One ve PS4 oyun konsolları için gelecek.

Bilgisayarlara elbette oyun konsollarına göre daha uygun fiyattan gelecek olan Cyberpunk 2077'nin demo sürümü 30 Ağustos - 2 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilmesi beklenen PAX West'te gösterilecek. En azından beklenti bu yönde. 

Gelelim oyunun minimum sistem gereksinimlerine... 

İşlemci: 8. nesil Intel i7 8700K / 3.7 GHz
RAM: 16 GB
Ekran kartı: GTX 1080 Ti
Ekran kartı belleği: 4 GB VRAM
İşletim sistemi: Windows 10 64-bit

Sistem gereksinimlerine bakıldığında Cyberpunk 2077'nin iyi bir sistem istediği ortaya çıkıyor. Ancak oyunun çıkış tarihine kadar bu gereksinimlerde elbette değişiklik yapılabilir.

Kelepçe gibi görünüyor: Hem saat hem telefon!Uzaktan bakıldığında kelepçe gibi görünen Nubia'nın yeni oyuncağı kafaları karıştırdı: Bu bir saat mi yoksa başlı başına telefon mu? Hürriyet Teknoloji Editörü Selim Öztürk Barselona'dan bildirdi.
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle