GeriTeknoloji Canon'dan yeni fotoğraf makinesi: LEGRIA GX10
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Canon'dan yeni fotoğraf makinesi: LEGRIA GX10

Canon'dan yeni fotoğraf makinesi: LEGRIA GX10

Canon Europe hikayeleri, anları ve önemli içerikleri yakalamak isteyen video tutkunları için ürettiği yeni kamerası LEGRIA GX10’u tanıttı.

Geliştirilmiş becerileri ile en üst seviyede güvenilirlik sunan LEGRIA GX10 4K 50p video kayıt cihazı, video arşivleri oluşturmak isteyen kullanıcıları hedefliyor.

LEGRIA GX10, 1080p Full HD’nin dört katı daha yüksek çözünürlük sunarak, en ufak bir detayı bile gösterirken, özel anların ekranda canlanmasını da sağlıyor. Çok yönlü kayıt deneyimi sunan LEGRIA GX10’un Full HD için 35Mbps, 4K 50p için 150Mbps’de MP4 çekimi desteklemesi bu kamerayı hızlı hareket çekimleri için ideal hale getiriyor. 100 kare/sn’ye kadar hızla çekim yapabilen, kendi sınıfının en yeni üyesi kamera zaman aşımlı çekimden 0,25x yavaş çekim efektine kadar geniş bir içerik çeşitliliği sunuyor.

LEGRIA GX10 basit ve kolay bir yolla profesyonel kalitede videolar elde etmenizi sağlıyor. LEGRIA GX10, Canon’un Dual Pixel CMOS AF teknolojisinin entegre edildiği 1.0 inç Tip sensör donanımı olan ilk kamera. Bu sayede sığ bir alan derinliği ile hassas, doğru ve özelleştirilebilir odaklanma kapasitesi sunuyor. İki, dört veya sekiz duraklı pozlama kontrolü sunan üç optik ND filtresi, en karanlık veya en parlak çekim koşullarında üstün görüntü kalitesi sağlarken, yeni geliştirilen 15x zoom kapasiteli geniş açılı 4K lensi 4K’nın vaat ettiği kaliteyi elde etmeyi garantiliyor.

LEGRIA GX10, Geniş Dinamik Aralık (DR) modu sayesinde DR yüzde 800 oranında genişletip karanlık ve gölgeli alanlardaki detayı daha iyi bir şekilde açığa çıkartarak, düzenleme yapmadan paylaşılmaya hazır canlı görüntüler sunuyor. Büyük, sezgisel çalışan ve değişken açılı dokunmatik ekranı, partiler, düğünler ve aksiyonla dolu tatiller gibi dinamik çekim senaryoları için gerekli olan temel işlevlere hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlıyor.

Tam manuel ayarı kontrol seviyenizi ihtiyaçlarınıza ve deneyiminize göre değiştirmenize olanak tanırken, otomatik mod işlemlerin tamamında kolaylık sunuyor. Yedekleme ve kesintisiz kayıt için çift SD kart yuvasının olması önemli. Uzun pil ömrüyle birlikte bu özellik, LEGRIA GX10 önemli anları yakalayıp paylaşmak için çift bant Wi-Fi ile uzaktan çekim yapabiliyor ve hareket halinde olsanız bile paylaşabiliyorsunuz. Kamera belirli bir mesafeden yönlendirmenize olanak tanıyan kablosuz uzaktan kumanda işlevine de sahip.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle