GeriTeknoloji Call of Duty: Black Ops 3'ün fragmanı yayınlandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Call of Duty: Black Ops 3'ün fragmanı yayınlandı

Call of Duty: Black Ops 3'ün fragmanı yayınlandı

6 Kasım tarihinde satışa sunulacak olan Call of Duty: Black Ops 3'ün yeni fragmanı yayınlandı.

Oyunseverlerin uzun süredir beklediği Call of Duty: Black Ops III için geri sayım başladı. 6 Kasım'da oyun konsollarına gelen popüler serinin devam oyunun fragmanı da yayınlandı.

OYUNUN HİKAYESİ

Call of Duty: Black Ops III tam anlamıyla 3-oyun-birarada deneyimi sunacak. Hikaye modunda kayıp kardeşlerinizi bulmak için yeni Soğuk Savaş’ın en kızgın bölgelerine gideceksiniz. Oyuncular hikaye modunu tek başlarına veya birlikte oynayabilecek ve savaş sırasında sürekli olarak istihbarat ağına ve silah arkadaşlarına bağlı olacaklar.Çokluoyuncu modundaki yeni ivme-bazlı zincirli hareket sistemi sayesinde oyuncular ortamlarda akıcı biçimde hareket edebilecek ve kontrollü biçimde zıplayıp kayabilecekler. Black Ops III çokluoyuncu modlarındaki yeni Uzman sistemi sayesinde oyuncular 9 ayrı karakterin silahlarında ve yeteneklerinde ustalaşabilecek ve ilerleme sistemi sayesinde kendilerini geliştirebilecekler.

Bir Treyarch oyunu elbette Zombies modu olmadan düşünülemez. “Shadows of Evil” 1940’ların kurgusal Morg Şehrinde geçen apayrı bir hikayeye sahip olacak ve bu noir esintili korku hikayesinde bir baştan çıkarıcı kadın, bir sihirbaz, bir detektif ve bir boksör başrolde olacaklar.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle