GeriTeknoloji Bumerang yazarları The Game’de buluştu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bumerang yazarları The Game’de buluştu

Bumerang yazarları The Game’de buluştu
refid:21199707 ilişkili resim dosyası

Oyun Canavarı Türkiye’nin özgün içeriklere sahip en geniş blog ve web sitesi yayın ağı Bumerang’ın oyun ve teknoloji konularında zengin içerik üreten blog yazarı, Türkiye’nin ilk ve tek dijital eğlence merkezi The Game’de bir araya geldi.

The Game Ekibi tarafından Bumerang Yazarları için özel olarak hazırlanan oyun turnuvasına katılan bloggerlar, birbirinden eğlenceli oyunlarla keyifli dakikalar yaşadılar.

Türkiye’nin en kapsamlı, özgün ve kaliteli blog ekosistemi ve 19 bine ulaşan üye sayısıyla internet dünyasının en güçlü içerik platformu olan Bumerang’ın, blog yazarlarına özel olarak gerçekleştirdiği Bumerang Deneyim Günleri devam ediyor. Bumerang’ın oyun ve teknoloji konusunda kaliteli içerik üreten blog yazarları, Türkiye’nin ilk ve tek dijital eğlence merkezi The Game’de oyun konusundaki hünerlerini gösterdiler.

Bumerang yazarları The Game’de buluştu


Büyük Çocuklar Oyun Başında

Bumerang Bloggerları için özel olarak düzenlenen turnuvaya katılan bloggerlar, Gran Turismo 5, Nintendo Wii Fit oyunları Hula Hoop ve Heading Football’un yanı sıra Dart oyunlarını oynayarak kıyasıya mücadele ettiler. Yarışmada en yüksek puanı elde ederek ilk 3’e giren bloggerlar  “The Game” üyeliğinin de sahibi oldu.

Bumerang Deneyim Günleri’nde The Game Oyun Turnuvası’na katılan blog yazarları:

http://www.onurtestsurusunde.com/
http://dijitalcanavar.com/ 
 http://ondagordum.com/
http://www.alyldrm.com/
http://eftalgezer.blogspot.com/
http://tayfunkamit.blogspot.com/
http://www.meczupguncesi.com/
http://omactivities.blogspot.com/ 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle