GeriTeknoloji Brawlhalla telefonlara geliyor! Ücretsiz oynanabilecek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Brawlhalla telefonlara geliyor! Ücretsiz oynanabilecek

Brawlhalla telefonlara geliyor! Ücretsiz oynanabilecek
Fotoğraf: Brawlhalla

Atlanta'daki Brawlhalla Dünya Şampiyonası'nda Ubisoft, oyuncuları Valhalla salonlarında zafer mücadelesine götüren, oynaması ücretsiz platform dövüş oyunu olan Brawlhalla'nın 2020'de mobil cihazlara; iPhone ve iPad için App Store’da ve Android cihazlar için Google Play’de çıkacağını duyurdu.

47'den fazla benzersiz Efsaneden birini seçen oyuncular, tek oyunculu ve ortak oyunculu modlarının yanı sıra çevrimiçi ve yerel yarışmalara da katılabilir. Bu Efsanelere ek olarak, oyuncular Hellboy ve Adventure Time’daki Finn ve Jake gibi ünlü karakterlerle de oynayabilir.

Mobil Brawlhalla oyuncuları oyun çıktığında, desteklenen tüm platformlarla birlikte oynayabilecekler. Bunlar ise şöyle: Nintendo Switch sistemi, PlayStation 4, Xbox One X ve Windows PC de dahil olmak üzere Xbox One cihaz ailesi.

Oyuncular, Brawlhalla web sitesinde, mobilde ilk oynayanlardan biri olma şansı için bu adresten kaydolabilir: Brawlhalla.com/mobile

Oyunlar 150 milyar dolara dayandıPC ve konsol oyunları geride kalıyor, mobil oyunlar dahil oyun sektörü sadece 2019'da 150 milyar dolara yakın gelir yaratarak geleceği şekillendirmeye başladı bile. Dubai'de gerçekleştirilen On.DXB etkinliği kapsamında PUBG Mobile'ın mimarı Tencent'in daveti üzerine oyun zirvesini yakından takip ederken, Digital Age Yazı İşleri Müdürü Savaş Önemli ve ShiftDelete.Net'ten Gökey Yılmazer ile oyunlar üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle