GeriTeknoloji Black Desert evreninde Voice of Adventurers etkinliği başlıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Black Desert evreninde Voice of Adventurers etkinliği başlıyor

Black Desert evreninde Voice of Adventurers etkinliği başlıyor

Bahar aylarının gelmesiyle Black Desert evreninde çiçekler açmaya başladı. 21-27 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşecek Lale Çiçekleri Etkinliği olacak. Ayrıca bu dünyaya giriş yapmayı bekleyenlere sürprizler de yapılacak.

Black Desert dünyasından maceracılar, 23 Mart 2019’da gerçekleşecek Black Desert Türkiye ve MENA’nın ilk resmi offline buluşması “Voice of Adventurers - İstanbul” hazırlıkları için hikayeler ve beyin fırtınalarıyla kendi fikirlerini paylaşıyor. Bu hafta özel oyun içi etkinlikler, kutlamalarla birlikte başlayarak maceracılarla buluşuyor.

Hikayeler ve fikirlerin açık bir ortamda paylaşılabilmesini sağlamak için “Voice of Adventurers - İstanbul” buluşması hazırlıkları sürüyor. İki quiz, hep birlikte yemek, soru-cevap oturumları, özel sunum ve katılımcılar için planlanan daha fazla etkinlik ile oyunun yapımcısı lan Pearl Abyss ve ekibi, maceracılarıyla bir araya gelmek için sabırsızlanıyor! Black Desert dünyasının ardındaki ekip, Black Desert Türkiye ve MENA maceracılarıyla ilk kez bir araya geleceği için oldukça heyecanlı. Buluşmanın eğlenceli ve renkli sahnelere ev sahipliği yapacağı düşünülüyor.

Bu özel günü kutlamak için, Black Desert Türkiye ve MENA’ya özgü yeni bir oyun içi etkinlik düzenleniyor. Özel Lale Çiçekleri Etkinliği, yaklaşan “Voice of Adventurers - İstanbul” etkinliğinin habercisi olarak Black Desert Türkiye ve MENA’da maceracıların karşısına çıkıyor. Etkinlik dönemi boyunca günde en az üç saat oyunda vakit geçiren maceracılar, oyunda bulundukları her saat için lale ile ödüllendirilecek. Maceracılar, üç saatlik oyun süresi boyunca günde en fazla 10 lale toplayabilir ve tanesini 500 bin gümüş karşılığında satabilirler.

Maceracıların lale toplayabilecekleri eğlenceli etkinlik, 21-27 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. Ayrıca, Türkiye ve MENA buluşmasına ilgi gösteren tüm maceracılara teşekkür etmek için, 23 Mart 2019'daki “Voice of Adventurers -İstanbul" etkinliği kutlamalarıyla birlikte özel ‘Hot Time Etkinliği’ gerçekleşecek ve maceracılar, oyun içerisinde gerçekleşecek bu özel etkinlikle büyüleyici macera kutusu ve 10 megafon elde etme şansına erişecek.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle